Форум SPIDER SPORT
БИЛКИ ПРОТИВ АЛЕРГИИ

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Здраве
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pa4080
Професор
Професор

Юзър от: 12 Апр 2006
Живее в: Ямбол

МнениеПуснато на: Вто Май 19, 2009 20:40    Заглавие: БИЛКИ ПРОТИВ АЛЕРГИИ Отговорете с цитат

БИЛКИ ПРОТИВ АЛЕРГИИ

1.КЪПИНА50 гр.
2.МЕДУНИЦА50 гр.
3.КАМШИК50 гр.
4.МАТОЧИНА50 гр.
5.ЛАВАНДУЛА50 гр.
6.ЛИСТА ОРЕХ50 гр.
7.ДЯВОЛСКА УСТА50 гр.

1 л. Вода завира, слагат се 2 суп.лъжици от сместа. Ври 5 мин. Сваля се от огъня , затваря се с капак и се оставя да изстине. След това се прецежда и се държи в хладилник. Пие се два пъти на ден по 100 гр. преди ядене. Пие се 30 дни, почива се 10 дни и се повтаря.

--------------------------------------------
Не знам, дали е за раздел "Здраве" или за раздел "Здравословно хранене".
Факт е, че тази рецепта помага при пролетни алергии, от тези, които се изразяват в обриви по ръцете. Възможно е да помага и при други, не е изпробвана. Помага в смисъл, не че просто облекчава. След прилагането и в 2-3 последователни години пролетните алергии с обриви се лекуват. Не знам майка ми от коя позната я докопа, но доколкото знам е помогнала на нея, помогна на мен, помогна на един съученик, на един съсед, на един колега в работата на баща ми.
Горните билки в различни пропорции се съдържат в разслабителните чайове и тези за "отслабване", та може да се прави микс от такива, в „полеви условия”. Първите резултати се наблюдават след няколко дни.
Днес, въпросният съученик ми я иска, за да я даде на негов колега и понеже падна търсене, реших да я запиша тук.

По-здрави!
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Rennie
Доцент
Доцент

Юзър от: 31 Авг 2005
Живее в: Karlsruhe

МнениеПуснато на: Вто Май 19, 2009 21:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Къпината пак ли листата или плода? Всичко ли са листа? Аз като една особено алергична млада дама силно се вълнувам. Това дали ще помогне за алергии към метал, сребро и т.н. накити? Много искам да си нося часовника!!!! Твпите какви алергии точно са? А тези на твоите познати?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аз
Асистент
Асистент

Юзър от: 09 Мар 2005

МнениеПуснато на: Сря Май 20, 2009 05:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Рени, да не те разочаровам, но алергията към часовници Very Happy е алергия към никел (според моите скромни познания). Аз също не мога да нося такива неща-колани(от металната тока и сега ми е на рани корема), обеци, часовници и т.н. Обаче не съм се тествала, чела съм, че примесите на никел предизвикват такава. И до колкото знам лековете за алергии са всъщност за обривите, а не че после никога няма да се появи. Smile
Върнете се в началото
pa4080
Професор
Професор

Юзър от: 12 Апр 2006
Живее в: Ямбол

МнениеПуснато на: Сря Май 20, 2009 06:53    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, Рени, става дума за листа. Всичките работи ги има в билковите аптеки.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Здраве Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
©2003-2014 SPIDER SPORT