Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

Кърмене и отслабване

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Общи теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Anita_79
Ученик
Ученик

Юзър от: 16 Юли 2005

МнениеПуснато на: Съб Юли 16, 2005 15:15    Заглавие: Кърмене и отслабване Отговорете с цитат

Здравейте! Родих преди близо 4 месеца. През бременността качих 30 Embarassed килограма, като вече съм свалила 19 /и аз не знам от какво/. Остават ми 11, които ужасно ми пречат. Преди да забременея бях 161/60 /също пълничка/. Сега съм 71 кг. Искам да ме посъветвате след като кърмя и не мога да прилагам строги диети, как да отслабна?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nohaber
Ученик
Ученик

Юзър от: 01 Дек 2004

МнениеПуснато на: Сря Авг 10, 2005 08:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Производството на кърма "харчи" около 500 ккал на ден. Освен това е супер важно за здравето на детето в дългосрочен план. Кърми докато имаш кърма (една от причините жените да нямат кърма е лошото хранене и липсата на вит. и мин.).
И прочети този важен линк: http://www.second-opinions.co.uk/diet_for_children.html
Върнете се в началото
Per aspera ad astra
Ученик
Ученик

Юзър от: 29 Май 2005

МнениеПуснато на: Нед Авг 14, 2005 13:44    Заглавие: Отговорете с цитат

Родих преди 7 месеца, все още кърмя, макар и само сутрин и вечер от известно време, но до преди това съвсем редовно, на поискване. Качих доста през бременността, а и преди това бях дебела - имам доста за сваляне. Четох, четох и за себе си реших, че няма да се връзвам на приказки и остарели схващания от сорта: яж, яж, за да имаш кърма, като спреш да кърмиш от само себе си ще отслабнеш. Така че около месец и нещо след раждането започнах НВД (с млечни) като правих и големи паузи от по седмица-две, в които ядях въглехидрати. Мисля, че докато се хранех НВД ядях много по-здравословно, чувствах се определено по-добре и даже имах повече кърма. От 2 месеца съм по-стриктна и ходя на фитнес в SPIDER SPORT. Дотук за 6 месеца съм свалила 24 кг.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Общи теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT