Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

Футбол

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Кондиционно Трениране
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Kupo
Ученик
Ученик

Юзър от: 17 Окт 2010

МнениеПуснато на: Нед Окт 17, 2010 17:29    Заглавие: Футбол Отговорете с цитат

Здравейте,радвам се че открих този форум.Мисля че това е точното място на което съм попаднал.Така да започна аз тренирам футбол близо 11 години вече (сериозно се занимава) 184 и 74 кг(краен защитник).Знам че фитнеса може да ми бъде от голяма полза но тук вече съм малко объркан - маса ли да качвам,сила ли да правя,мускулна издръжливост или да ги комбинирам по 2-3 седмици от всяко?Изчел съм много материал и се чуствам доста объркан... ако има значение краката ми са много големи а тялото е добре оформено но сухо.В 90% от случаите нямам проблем с единоборствата,единствения проблем е екплозивното тръгване не е толкова експлозивно иначе съм бърз.Бих се радвал на всяко едно мнение по-въпроса - Благодаря на всички!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pa4080
Професор
Професор

Юзър от: 12 Апр 2006
Живее в: София

МнениеПуснато на: Пон Окт 18, 2010 11:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей!

В Спайдер Спорт се кондиционират професионално, професионални спортисти!
За оптимални резултати ти препоръчвам да осъществиш личен контакт с треньорсия екип. Телефона на Милко го има на началната страница на сайта.
Погледни и блога www.lichentrenior.com Smile

Поздрави!
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
OldGreg
Студент
Студент

Юзър от: 27 Юни 2009

МнениеПуснато на: Пон Окт 18, 2010 23:12    Заглавие: Отговорете с цитат

За тръгването ти трябва повече максимална сила и повече експлозивност - за целта клекове, обръщания, спринтове.... въпросът е как да ги съчетаеш с тренировките по спорта ти Thinking
Милко Георгиев
Академик
Академик

Юзър от: 05 Сеп 2004

МнениеПуснато на: Вто Окт 19, 2010 09:58    Заглавие: Re: Футбол Отговорете с цитат

Kupo написа:
Здравейте,радвам се че открих този форум.Мисля че това е точното място на което съм попаднал.Така да започна аз тренирам футбол близо 11 години вече (сериозно се занимава) 184 и 74 кг(краен защитник).Знам че фитнеса може да ми бъде от голяма полза но тук вече съм малко объркан - маса ли да качвам,сила ли да правя,мускулна издръжливост или да ги комбинирам по 2-3 седмици от всяко?Изчел съм много материал и се чувствам доста объркан... ако има значение краката ми са много големи а тялото е добре оформено но сухо.В 90% от случаите нямам проблем с единоборствата,единствения проблем е експлозивното тръгване не е толкова експлозивно иначе съм бърз.Бих се радвал на всяко едно мнение по-въпроса - Благодаря на всички!

Винаги е важно да имаш по-високи атлетически показатели на по-ниско лично тегло, което е добре да се постига с покачване на първите.
Казали са ти вече, в основата на бягането и отскачането са клек, мъртва тяга и напади. След като бъдат овладяни технически и се достигне достатъчно ниво на сила се преминава към използването им за експлозивност и скорост.
Успоредно с тренировките с тежести е важно да се правят бегови упражнения.

Тоест, за момента нямаш нужда от повече маса, а от сила, експлозивност, скорост и подобряване уменията за старт и ускорение.

Кондиционен треньор
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Кондиционно Трениране Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT