Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

Списък на доктори, поддръжници на ВМ-НВХ

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Здраве, Профилактика, Възстановяване от травми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Найс
Ученик
Ученик

Юзър от: 09 Юли 2012
Живее в: София

МнениеПуснато на: Сря Окт 31, 2012 15:44    Заглавие: Списък на доктори, поддръжници на ВМ-НВХ Отговорете с цитат

Привет на всички!

Пускам темата с идеята да съберем на едно място координати на доктори, които са запознати с ВМ-НВХ и са поддръжници на този режим.
По-специално, аз се интересувам от специалист кардиолог, който може да интерпретира правилно холестеролен профил и да даде адекватни съвети за хранителен режим ( а не да пусне плочата с вредното мазно и яжте пълнозърнсти и пийте статини Evil or Very Mad ).

Моля, ако някой познава такива доктори или е чувал, нека да сподели техни координати! Вярвам, че би било от полза.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
clikk
Ученик
Ученик

Юзър от: 15 Юли 2010

МнениеПуснато на: Сря Окт 31, 2012 16:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Laughing
Нека са лекари, че иначе ще се видиш в чудо с доктори по музика или каквото още дойде фенове на форума
Върнете се в началото
vava
Ученик
Ученик

Юзър от: 17 Сеп 2012

МнениеПуснато на: Сря Ное 07, 2012 10:09    Заглавие: Отговорете с цитат

интересно наистина дали някой е попадал на такива лекари,които да отговарят адекватно на въпроси свързани с този начин на живот . лично аз съм задавал въпроси на няколко доктора и то с доста висок ценз и реакцията беше 90% идентична мм..ммм е ми а бе .. Very Happy по скоро да не се изложим ама общо взето незнание
Върнете се в началото
petroff
Ученик
Ученик

Юзър от: 25 Юни 2009
Живее в: Бургас

МнениеПуснато на: Пет Ное 23, 2012 13:11    Заглавие: Re: Списък на доктори, поддръжници на ВМ-НВХ Отговорете с цитат

Найс написа:
Привет на всички!

Пускам темата с идеята да съберем на едно място координати на доктори, които са запознати с ВМ-НВХ и са поддръжници на този режим.
По-специално, аз се интересувам от специалист кардиолог, който може да интерпретира правилно холестеролен профил и да даде адекватни съвети за хранителен режим ( а не да пусне плочата с вредното мазно и яжте пълнозърнсти и пийте статини Evil or Very Mad ).

Моля, ако някой познава такива доктори или е чувал, нека да сподели техни координати! Вярвам, че би било от полза.

Статините ги отрекоха вече, даже и във филм по някой от каналите гледах.
Моята лична лекарка ме посрещаше преди години с въпроса колко яйца съм изял тази седмица, и дали са станали картон. Аз естествено отговарях положително и тя споделяше, че синът и ги е изял даже до петък. Тя не се храни така, но не споделя доста от заблудите на диетолозите. Сега обаче, както съм се закръглил въобще не ме пита такива работи, а кога ще свалям килограми.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Здраве, Профилактика, Възстановяване от травми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT