Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

Има ли катерачи ?

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Спорт на открито или у дома :: BOOT CAMP
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
silveR-
Студент
Студент

Юзър от: 08 Сеп 2012

МнениеПуснато на: Съб Яну 18, 2014 18:12    Заглавие: Има ли катерачи ? Отговорете с цитат

Откакто съм в университета (ТУ-София) ходя на Спортно катерене, като задължителен спорт в университета,както се досещате. След първите два-три пъти адски много се зарибих и почнах да ходя и в извънучебно време.

Залата, която ТУ ползва е на Софийския университет и се намира в Ректората. Ако има катерачи да пишат да се разберем да ходим да катерим заедно.

Някои мои наблюдения са, че катерачите се хранят много вългехидратно, и то с джънк, и много голямата част от тях са кожа и кости.(Аз може би съм единствения в залата, който преди да дойде е изял 4-5 яйца със сланина или е пил кафе с масло и жълтък.) Интересно ми е някой, който се катери редовно и е член на форума (и съответно е на ВМ НВХ) как намира катеренето при този начин на хранене. Аз се чувствам супер, случвало се е по 3-4 часа да стоя в залата и да се катеря.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Спорт на открито или у дома :: BOOT CAMP Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT