Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

Сърдечна недостатъчност и ВМ-НВХ ? SOS
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    homeФорум SPIDER SPORT -> Здраве, Профилактика, Възстановяване от травми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
samocska2
Ученик
Ученик

Юзър от: 28 Мар 2014

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2014 21:12    Заглавие: Отговорете с цитат

http://translate.google.bg/translate?hl=bg&sl=en&u=http://www.serrapeptase.info/&prev=/search%3Fq%3DSerrapeptase%26biw%3D1024%26bih%3D672.....120 000 IU изпих вече 23 хапчета и като гледам в нета много и все противоречиви мнения за продалжителноста на употреба,и се 4удя и се мая като свършат 30те броя да взимам ли о6те или да спирам или пък друга доза ( гледам има и други дозировки 240 000 IU значи са за употреба ) ????? Болките в палците и възглавничките на краката упорито се дърпат и не искат да си ходят (много силни през ноща и сутрин) няма спане...Много гадно..........тук има също интересни цени,само не знам още как става - http://www.vitacost.com/productResults.aspx?NttSR=1&previousText=serrapeptase&ss=1&ntk=products&Ntt=q10 - http://search.puritan.com/search?w=q10
vasko3dvideo
Студент
Студент

Юзър от: 16 Яну 2013

МнениеПуснато на: Вто Апр 22, 2014 00:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Ма тия хапчета са ти само като помощ някаква. Не са ти основната цел. Храната ще ти е лекарство и няма лесен начин... Щеш-не щеш, ще трябва да си промениш хранителния режим и културата на хранене. Напъни се 1-2 месеца. Бъди стриктен и като смъкнеш 30-на кила ще ти просветне...
Иначе ако ти се занимава при бг мамите има 3 теми за ензимите. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=452318.0
Там има освен инфо и разни хватки от къде и как по-евтино да се купят. Но изчети и 3-те теми преди да купуваш или да пиеш някакви конски дози.

Оооо, те били 5 теми даже. Луди женки дет си нямат работа ... Giggle
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
samocska2
Ученик
Ученик

МнениеПуснато на: Вто Апр 22, 2014 01:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Васко благодаря ти за съветите (ако имаш време???аз в момента съм безделник, чел съм ги мамите гуруто е PinkPanther-Пинко човека обяснява а те го разпъват на кръст, нали знаеш че всеки обича лесните работи.Добре де предавам се,пробвал съм не мога такива диети,виж ако е само на кебапчета става ) но щом казваш,а аз ти вярвам ще го направя.Малко време за психическа настроика и старт...Имам един въпрос правил сам 5 пъти( веднаж принудително,катастрофа и в болницата ме разпориха от гърдите до ташаците) по 21 дена гладуване,само вода ( системата на Ковачева не я издаржам,обаче само на вода не ми е проблеm ).Свалям по 17-20 килограма (мускулите заминават обаче после много лесно ги връщам ),обаче после се отпускам и пак ги вращам килограмите .Обаче ми е по лесно с нищо отколко с малко.Мисълта ми е дали сърцето ще ми издържи 3 серии по 21 дена гладуване и между тях по 21 дена захранване ( пак по по лесния начин за мен ,ако веднъж сваля всичко после със заби и нокти ще пазим резултата,досега от 135 на 117 и си казвам утре пак и така няколко месеца та пак почвам от 135,вече 4 пъти).Дали е възможно?????ПП.днес бях за краката ( страшните болки нощем и сутрин в палците и възглавничките ,гладуването не им влияе,катo карам колело легнал-упражнение,болката затихва,и като стана моментално намалява ,ако пия 5-6 водки изчезва за 7-8 часа,но пък лютото не и влияе ) при нов доктор ,нова диaгноза ,нови лекарства.Първо беше артрит,после подагра,скоро беше диaбетна невропатия,от днес е проблем с циркулацията.Hикога не е късно да станеш за резил.

Последната промяна е направена от samocska2 на Вто Апр 22, 2014 07:09; мнението е било променяно общо 8 пъти
Върнете се в началото
samocska2
Ученик
Ученик

МнениеПуснато на: Вто Апр 22, 2014 05:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко се отклонихме от темата сърдечна недостатъчност и BM-HBX ,но съм сигурен че хората в тоя форум които се интересуват само от мускули имат ,дано да нямат ,някои познат които има такава сърдечна недостатъчност ( аз навремето тренирах хокеи и джудо ) но с годините не6тата се менят,все 6те може да помогнем на някои с тая тема.Много исках това BM-HBX да става и за мен ,защото това ми е любимата храна ,обаче маи маи не е за мене ,или поне засега.
samocska2
Ученик
Ученик

МнениеПуснато на: Вто Апр 22, 2014 08:51    Заглавие: Отговорете с цитат

Храната ще ти е лекарство и няма лесен начин... Добре де Васко ако верно няма (ако не одобриш гладуването ) ще го направя...
vasko3dvideo
Студент
Студент

Юзър от: 16 Яну 2013

МнениеПуснато на: Вто Апр 22, 2014 13:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами аз не разбирам къде е драмата и проблема. Спри да говориш за диети и ограничаване. Това си е режим или култура на хранене. Ограничаваш вредните храни и ядеш останалите. Ако занеш, че в една храна има цианид, ще я ядеш ли?! Или като Агенцията по храните- "Ако нещо не те убива веднага е ок и може да се яде". Не те разбирам къде е проблема. Има един шоков момент, но той е психически и много бързо отминава. Този момент е когато съзнаваш, че трябва да промениш някои хранителни навици и да се лишиш от любими храни. Начи пак ти казвам, не ги спираш завинаги, просто ги ограничаваш. Или ги комбинираш с някаква полезна храна. Като искаш яш кебапчета, но си ги направи с кайма смляна пред теб в магазина. Без сол, хляб, галети и сланина. А, задължително е преди това да изядеш една огромна зелена салата. Салатата преди кюфтета! Не по време, нито след това. Още по-малко да изядеш 10 кебапчета и само да разровиш салата. Ако правиш такива глупости - просто няма смисъл да се мъчиш. Остави децата ти да се мъчат и вместо да сменят пелените на внуците, ще сменят твоите, като се парализираш от някой инсулт или инфаркт. Имаш вече 2 предупреждения. Недей разчитай на 3-то, защото може и дя няма. Аз също много обичам да ям. Всякакви боклуци. Но се съобразявам и гледам да излъжа системата. Винаги когато хапна нещо вредно го комбинирам с нещо полезно. Дали ще е салата, подправки, някакви зелени треви или витамини-минерали. Някакво слабително. Задължително следващо хранене след 24 часа.
За гладуването щом от 4 пъти не си успял и сега няма да успееш. Много е вероятно да си навредиш много, защото това е много серизна процедура. Сърцето щи е най-малкия проблем. Ако не направиш правилно захранване и ежедневни клизми може да си идеш много бързо. Не вярвам да си си правил клизми и е много вероятно да си си прецакал отделителната с-ма и черния дроб. Просто забрави да гладуваш за повече от 3 дена. А и с тази цикличност 3х21+21...въобще не е добра идея. Особено за отслабване. Ще затлъстееш повече, ако оцелееш въобще.
Пробвай ако искаш да се храниш по един път на ден. Сутринта като не закусваш. Обяда минава бързо и докато се усетиш е станало време за вечеря. Тогава ако ти е кеф яж каквото искаш+голяма салата. Теглиш се всеки ден сутрин след тоалетната. Ако килата падат карай така. Ако спрат махаш по някоя гадост. Въглехидратите са 1-ви в списъка за махане. Ако вечера ти пригладнее, някакъв зеленчук хрупай. Когато се храниш един път на ден, процеса на хранене придобива съвсем друго измерение. Вече всичко ти е вкусно, няма тежест. Усвояваш хранат изцяло. Тялото има време да си почине от постояното мелене. Да ремонтира. Един вид празник. Както при уикендите. Работиш и чакаш уикенда да си починеш с кеф. Когато не си на работа и си си в къщи цялата седмица, вече не ти е кеф и няма значение празник ли е делник ли е. Когато ядеш по 6 пъти на ден, се се чудиш какво да ядеш, искам такова, неща онакова....ко да ям, деба... и така.
За краката...раздвижвай ги пръстите. Примерно хвърляш някакви сламки или моливи по земята и с пръстите на краката ги събираш. Просто засили кръвообращението към пръстите.
Аз като гледам филмите не си ги гледал. Доста са надъхващи и има много полезна информация. Гледай ги няколко пъти.
Аааааа, и дай я по-сериозно. Големи мъже сме. Хората по света умират от глад. Ядат кравешки фъшкии. Преживявали са блокади, бедствия, войни, глад... Ние тука при това изобилие само мрънкаме и пак сме по 200кила. Wink
Върнете се в началото
samocska2
Ученик
Ученик

МнениеПуснато на: Вто Апр 22, 2014 19:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Прав си.
Милко Георгиев
Академик
Академик

Юзър от: 05 Сеп 2004
Живее в: София

МнениеПуснато на: Нед Май 04, 2014 23:07    Заглавие: Отговорете с цитат

Гергов написа:
Милко май е станал много :ГОУЕМ: и няма време за плебса.
Защо е направил сайта и се брои за гуро а не дава становище по въпроса и къде са професорите които уж за на ясно с нещата относно храненето.

Прав си, тъкмо днес се чудех дали да го изтрия/спра този форум, защото вече нямам ресурс за него. Вероятно, защото съм много гоуем гуру. Вие ще си намерите място, нетот е мноу по-гуем. Пълно е с бг форуми, малко крайни.

Кондиционен треньор
Върнете се в началото
Милко Георгиев
Академик
Академик

Юзър от: 05 Сеп 2004
Живее в: София

МнениеПуснато на: Нед Май 04, 2014 23:12    Заглавие: Отговорете с цитат

btw, който е смел да съветва хора с тежки заболявания, да го прави другаде. Това тук е форум за укрепване и поддържане на здравето.
Сори.

Кондиционен треньор
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    homeФорум SPIDER SPORT -> Здраве, Профилактика, Възстановяване от травми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT