Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

Смесване на различни видове меса и ВМ-НВ храни

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Високо-Мазнинно Ниско-Въглехидратно Хранене (ВМ-НВХ)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
George
Ученик
Ученик

Юзър от: 04 Сеп 2015

МнениеПуснато на: Сря Ное 04, 2015 07:45    Заглавие: Смесване на различни видове меса и ВМ-НВ храни Отговорете с цитат

Здравейте, от доста време ме мъчи един въпрос и не мога да намеря инфо по темата.

Милко казва, че не трябва да се смесват въглехидрати и протеин (ориз и месо), защото първите завличат със себе си не разградения протеин от стомаха към тънките черва и после гние в дебелото.
Въпросът ми е: Може ли да се смесват месо и яйца на едно хранене или дроб и месо? В яйцата и дроба има макар и минимално количество въглехидрати и те довеждат ли до гореспоменатия ефект?

Благодаря за вниманието.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Милко Георгиев
Академик
Академик

Юзър от: 05 Сеп 2004
Живее в: София

МнениеПуснато на: Пет Дек 04, 2015 01:37    Заглавие: Re: Смесване на различни видове меса и ВМ-НВ храни Отговорете с цитат

George написа:
Здравейте, от доста време ме мъчи един въпрос и не мога да намеря инфо по темата.

Милко казва, че не трябва да се смесват въглехидрати и протеин (ориз и месо), защото първите завличат със себе си не разградения протеин от стомаха към тънките черва и после гние в дебелото.
Въпросът ми е: Може ли да се смесват месо и яйца на едно хранене или дроб и месо? В яйцата и дроба има макар и минимално количество въглехидрати и те довеждат ли до гореспоменатия ефект?

Благодаря за вниманието.

Може да се смесват различни протеини.
Въглехидратите в дроба и яйцата са под 2%, това е нулев фактор.
Става дума да няма наличие на въглехидрати, които да са значимо количество спрямо протеина и мазнините.

Кондиционен треньор
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Високо-Мазнинно Ниско-Въглехидратно Хранене (ВМ-НВХ) Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT