Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

ВМ-НВХ Режим ме Излекува!

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Високо-Мазнинно Ниско-Въглехидратно Хранене (ВМ-НВХ)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Martingd87
Ученик
Ученик

Юзър от: 07 Яну 2015

МнениеПуснато на: Нед Окт 25, 2015 16:26    Заглавие: ВМ-НВХ Режим ме Излекува! Отговорете с цитат

Здравейте приятели,

Искам да споделя моите резултати от ВМ-НВХ режим, който спазвам стриктно от Ноември 2014.Позитивните ефекти се появиха още след първият месец.

Възстановявам се от тежка форма на хипоадрения,това е състояние в което надбъбречната жлеза неможе да произвежда стероидни хормони като Кортизол,Епинефрин,Норепинефрин, нарича се още "Хипофункция на щитовидната жлеза" и от там се получава пълен хоас в тялото, нарашуват се нивата на други хормони и важни невротраснмитери в мозъка,на доста неща общо взето.

До това състояние се докарах с дълги години нездравословен начин на живот (консумиране на много захар и въглехидрати) ,стрес и инфекция на дробовете в следвтие от астма.
Всичко това мултиплицирано с годините е източщило надбъбречната ми жлеза до максимум ,резултатът от който е така наречената Хипоадрения (Adrenal Fatigue).

При това състояние симптомите са ... адкски тежка и смазваща хронична умора денонощно,дори след 10 часа сън,трудно заспиване, адски трудно стване рано сутрин,нарушен баланс на
захарта,на щитовидната жлеза,подуване на лицето,суха кожа ,косопад,екземи по кожата на тялото и лицето,ниска температура на тялото,ментална мъгла,депресия ,тревожност,проблеми с паметта,липса на фокус и концетрация в следствие на нарушеният Хормонален и Невротрансмитерен баланс в тялото и още един куп неща.

Като бивш състезател по плуване и активен спортист най-болно ми беше че неможех да тренирам и все още немога.

Преди да ми открият проблема, в България се срещнах с 8 различни лекари , нито един неможа да резбере какво става с мене,защо имам адска умора и изтощеност дори след 10 часа сън,защо се чувствам смазан само от една разходка в парка от която се възстановявам 10 дена.
Бях принуден да търся помощ в чужбина, свързах се с един Американски специалист по Ортомолекулярна медицина (Лечение без лекарства,само с хранителни добавки),той ми препоръча да си направе едни специални изследвания след които всичко излезе точно и ясно.

След изледванията ми започнах натурална терапия с високи дози Аминокиселини (няколко грама на ден), витамни и минерали,особенно Витамин Ц ,пиех по 10 грама на ден.

Докторът ми каза това което научих от Милко че трябва да се храня Високо мазнинно ниско въглехидратно защото стероидните хормони се прозвеждат от Холестерол,и за да си възстановя отново баланса трябва да консумирам много холестерол.
Каза ми за вредата от въглехидратите,как стресират надбъбречната жлеза с постоянното вдигане на захрта и още един куп неща когато се прекалява с тях.Същите неща които научих от Милко.

(До традиционна медицина не съм си и помислял да се докосвам особенно като разбрах че лекарствата хорманални заместиттели водят до появата на рак.)

Храня се спупер стриктно с този режим от Ноември 2014-та и резултати са зашеметяващи:

-Енергия ми все да се възвръща драстично
-Спя спокойно
-Нямам спадове на захарта
-Оттоците по лицето ми намаляха драстично
-Менталните Проблеми отшумяха почни напълно
-Свалих 8 килограма излишно телесно тегло, бях 83кг сега съм 75кг и несъм качвал нито грам повече,само с храненето на Милко без абсолютно никакви тренировки!

Ето какво представлява всекидневното ми меню:

1.Сутрин - 7-12 сурови яйца.

2.Второ Хранене, 5-6 часа след първото: Голяма свинска пържола, с буца домашна сланина,Буца сирене и малко саладка за вкус.

3.Трето Хранене , 7-8 часа след второто: Свински черен дроб,със малко саладка или свински кюфтета на скара.

Храня се основно със свинско,понякога разнообразявам с риба и рядко пилешко.

Този режим на хранене ми спаси здравето, немога да си представя да се храня по друг начин.Как може това да се е смятало и да продължава да се смятяа за вредно! Сега като гледам разни "експерти" по хранене какви съвети дават съм потресен.Според мен 90% от болестите на хората са от Невежество и Липса на хранителна и здравна култура, възприели сме някакви масови теории как да се храним и живеем от обществото които са пълна лъжа,и не се основават на никакви научни факти.

Обществото буквално е програмирано с един куп вредна и невярна информация която е създала тази масова негативна парадигма в мисленето на хората ведеща само до неуспехи.

Това беше на кратко от мен за здравословното ми предизвикателство и резултатите ми от Високо-Мазнинният-Ниско-Въглехидратен режим.С нетърпение очаквам денят в който ще съм се възстановил на 100% и отново ще мога да тренирам.С удовоствие ще се радвам да посетя SPIDER-SPORT и да запозная с екипът от Кондиционни трениори и Разбира се самият Милко Георгиев.

По-Здрави

Марто
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
boombastik
Ученик
Ученик

Юзър от: 19 Фев 2015
Живее в: London

МнениеПуснато на: Нед Ное 22, 2015 19:20    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво пич!
Върнете се в началото
Милко Георгиев
Академик
Академик

Юзър от: 05 Сеп 2004
Живее в: София

МнениеПуснато на: Пет Дек 04, 2015 02:03    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво Марто!
Вървиш по правилен път резултатите ти го доказват за теб самия.
Продължавай!
Cool

Кондиционен треньор
Върнете се в началото
Hacko
Ученик
Ученик

Юзър от: 25 Мар 2012

МнениеПуснато на: Пет Апр 22, 2016 09:32    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво!
Чудиш се защото го смятат за вредно това хранене, ами няма да има абонати за медицината.
Лошото , е че продължават да си твърдят тяхното докторите. И не им увират главите да започнат да лекуват хората.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Високо-Мазнинно Ниско-Въглехидратно Хранене (ВМ-НВХ) Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT