Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

Хранене и тренировки

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Високо-Мазнинно Ниско-Въглехидратно Хранене (ВМ-НВХ)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Милко Георгиев
Академик
Академик

Юзър от: 05 Сеп 2004
Живее в: София

МнениеПуснато на: Чет Окт 28, 2004 08:24    Заглавие: Re: Hranene+trenirovki? Отговорете с цитат

tralala написа:
Здравейте ентусиасти!
Имам едно вапросче към вас-искам да сваля околко 4-5 кг на първо време,а после постепенно още 1-2.
Ще може ли да ми кажете някаква примерна схема на хранене и тренировки.
Наи-големият проблем са ми сладките неща и знам,4е оттам идва всичко останало....
Ина4е не ям месо,до обед ям някакав плод или пия 4ай или фреш.
Наскоро четах за 'Dinner canceling',ще имам ли по-добри резултати,ако изклу4а ве4ерята,което сигурно ще ми е доста трудно,ама в името на каузата.....
Приемам всякакви съвети и благодаря предварително!

Схемата, която използваме ние в този форум е намаляване на въглехидратите и увеличаване на мазнините в храната. Месото и млечните продукти са основна храна. Плодовете са за вкус и са малко.
Прочети всички теми във форума за хранене и рецепти, за да придобиеш представа. След това ще ти разясним каквото не ти е ясно.

Кондиционен треньор
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
klos_man1
Ученик
Ученик

Юзър от: 06 Юни 2010
Живее в: na selo

МнениеПуснато на: Нед Окт 16, 2016 19:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Хапвам си по около 12-15 яйчица всеки ден, приготвени по всевъзможни начини и потопени в масло Razz . Функционирам перфектно и смятам, че това е най-универсалната храна съществувала някога. Въпросът ми е има ли основание да намалям дозата поради някакви ВАЖНИ ИЗСЛЕДВАНИЯ или да си папкам и да продължавам с разбиването на рекорди?
Върнете се в началото
toni234
Ученик
Ученик

Юзър от: 16 Авг 2015
Живее в: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 26, 2017 09:34    Заглавие: Отговорете с цитат

Приятелката ми има такива ластици и все ме кара да правим упражнение. Има много упражнения в Интернет.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Високо-Мазнинно Ниско-Въглехидратно Хранене (ВМ-НВХ) Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT