Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

Подуване на корема

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Високо-Мазнинно Ниско-Въглехидратно Хранене (ВМ-НВХ)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
space_cat
Ученик
Ученик

Юзър от: 28 Авг 2017

МнениеПуснато на: Пон Авг 28, 2017 20:15    Заглавие: Подуване на корема Отговорете с цитат

Привет! От 11ти този месец се опитвам да спазвам ВМНВ режим на хранене. Първите дни свалих 1-2 кг вода, след което започна болезнено подуване на корема, задържане на вода в цялото тяло и мисля, че дори се омазних и качих килограми. Ще дам за пример днешното си меню, за да може да ме ориентирате къде греша:
9ч. - кафе със сметана и 100гр. заквасена сметана Данон;
12:00ч. - Свинска плескавица с кашкавал и бекон и салата от маруля, домати и краставици; кафе със сметана;
16:00ч. - 50гр. печени солени бадеми; чисто кафе;
18:00ч. - 100гр. бекон, 100гр. Гауда и половин краставица.

Моля за съвет, кое не е наред? Благодаря
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
space_cat
Ученик
Ученик

Юзър от: 28 Авг 2017

МнениеПуснато на: Пон Авг 28, 2017 20:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Забравих да спомена - целта ми е сваляне на килограми.
Върнете се в началото
malina
Доцент
Доцент

Юзър от: 27 Авг 2010

МнениеПуснато на: Пет Сеп 15, 2017 12:53    Заглавие: Отговорете с цитат

space_cat, пробвай да махнеш млечните (сметаната сиреч) и се замисли дали няма нещо неописано с подсладители - дъвки, коли зиро, безалкохолни. Беконът също - пресен ли е, или от онези слепени неща в станиол?
malina
Доцент
Доцент

Юзър от: 27 Авг 2010

МнениеПуснато на: Пет Сеп 15, 2017 12:59    Заглавие: Отговорете с цитат

моят опит е, че нищо купено, не е ок. Например купи плескавица във фантастико или кауфланд или била и прочети съдържанието. Правих сърч на различните химии да видя кое как действа. В студентски отвориха едно заведение Арнолд. Менюто е малко, но всичко уж чисто: продават свински, конски, телешки кюфтаци и пържоли, фъстъчено масло като десерт, ей такива. Всеки път като ям там се подувам като плондир и умирам от болка. Незнам какво има, но за по-голяма сигурност мисля че е добре - взимаш месо, смилат го пред тебе, вземаш отделни подправки, не миксове, и си ги правиш. Само така е сигурно, че храната е чиста.
meal
Ученик
Ученик

Юзър от: 07 Юли 2014

МнениеПуснато на: Вто Окт 03, 2017 18:55    Заглавие: Отговорете с цитат

Забелязах че имаш не малко кафе в менюто. Аз от кафето задържам много вода и омазнявам около корема. Предполагам е от кортизола... Млечните също не са Ок. Пробвай да изкл. кафето според мен. Човек трябва да тества кое как му действа за да стигне до някакъв извод. Познавам хора които пият по 5 6 кафета и нямат проблем, на мен след 2-рото започва да ми става лошо, което също си има обяснение.
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Високо-Мазнинно Ниско-Въглехидратно Хранене (ВМ-НВХ) Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT