Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

Дневник на malina
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 28, 29, 30

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Дневници и резултати
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
meal
Ученик
Ученик

Юзър от: 07 Юли 2014

МнениеПуснато на: Чет Сеп 15, 2016 23:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Как мериш месото, в сурово състояние или сготвено?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
malina
Доцент
Доцент

Юзър от: 27 Авг 2010

МнениеПуснато на: Пет Сеп 16, 2016 14:43    Заглавие: Отговорете с цитат

привет meal. сготвено го меря. И то го меря само като искам да свалям, иначе ям на око. Ти доколкото помня искаше да качваш, яж колкото повече можеш според мен Smile

С тилкотила отока спадна. Краката ми седят подути. Вчера преминах през фаза на отчаяние, не тренирах, наспах се, днес е по-добре. Килограмите ми не мърдат. Задържането на вода ме кара да изглеждам гладка, в залата забележките са безпощадни (краката са ти като на сумист, на нищо не приличаш, не влагаш достатъчно) и се отчайвам понеже знам, че е вярно. Не влагам необходимото внимание в храната. Взех решение да намаля храната до около 30-40% от необходимото. Днес ям краставици и 300 пиле. Почвам да си вписвам храната всеки ден.
malina
Доцент
Доцент

МнениеПуснато на: Пон Сеп 19, 2016 09:17    Заглавие: Отговорете с цитат

С малкото храна на третия ден почти припаднах в залата. Двама културисти се заеха да ми помогнат с храната, и двамата са много добри - единият е многократен европейски шампион, треньор на много политици, певици и мис Българиите. Той има двама състезателя, които готви в кат. младежи до 21 - и двамата са шампиони, изглеждат зашеметяващо. Другият е световен шампион, Константин Паскалев се казва.

С целия ми респект към първия, реших да слушам съветите на Тути Паскалев. Без да знае как се храня той почна така: имаш двайсет дни, не ти трябват никакви въглехидрати и задължително трябва да вкараш мазнини. На мазнини, ще видиш, ще си много по-свежа, целта не е да не можеш да вдигнеш един диск в залата. Той ми разпредели храната така. Първо хранене към 10 - риба, зехтин, краставици, марули някакъв зеленчук
Последно хранене след вечерната тренировка - значи към 10. Предпоследното около час преди вечерната тренировка - тоест в 5:30
и едно междинно примерно в 1:30

Всяко хранене съдържа по 100 гр риба/пиле, зехтин и зеленчук. Ако съм много гладна вечер може рибата да е сьомга, иначе тилапия. Също така ако съм гладна през деня може орехов тахан - лъжичка-две. Защото е мазнина, а орехов - заради тироида. Каза че от години за всяко състезание се храни така. Шест дни по този начин на седмия чийт. Но чийта за него е - издълбава се сърцевината на малка франзелка, да не остане почти нищо, мажеш с лтеница без захар или с дижонска горчица, слагаш няколко яйца, сирене и захлупваш с капачето. За целия ден може да се изядат 4 такива. Това е чийта.

Тути е единствения от културистите, който знам, че се храни като нас и е световен шампион. Имам му пълно доверие и от днес съм на тоя план. Ще видим следващите дни.

А. И каза че тренировките ми са ненужно много и ненужно дълги - вдигам кортизола и така не горя мазнини, а тялото е постоянно в стрес. Сега сутрешната тренировка ми включва дупе/корем и малка група+45 мин кардио, а вечерната е силова и има след нея само 30 кардио. След което вечеря. След което 30тина минути разходка на въздух навън.

Ако съм мн гладна също така можело Кола Зиро. Страх ме е че издува, но той акзва, че няма проблем. Тъй че я пия.
malina
Доцент
Доцент

МнениеПуснато на: Пон Сеп 26, 2016 16:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Периодично се убеждавам, че Милко е мега гуру, мноооого, много ahead of his time!

Както се вижда от предните ми постове, убих се от кардио седмици, че и месеци. Действаше ми по следния начин - отивам в залата, умирам, тренирам до изтощение, прибирам се, ям. Една тренировка силова+кардио към 3-4 часа. Големи крейвинги за карбс, поради което правих няколко страхотни освинвания. Един ден полу-припаднах в залата от изтощение. Почнах към кардиото да тичам и глезените ми станаха колкото пъпеши (като оная шега: Every time I go running I meet new people....paramedics!)

Килата ми не мърдаха особено. Повечето момчета в залата ми казваха, давай, натискай кардиото, то дълбае. Дълбае, момчета, ама зависи как се храниш, какво взимаш и други доста неща. Аз ям low-carb, на мазнини продължително тичане е тъпа идея. Преди няколко дни си викам - майната му, нямам време, спирам това кардио. И ето - вече 4 дни всеки ден свалям фиксирано по 500-700 грама от теглото си, не съм релефна, но съм ПО-релефна!)

Треньорът ми Киро Брадата по начало също е противник на кардиото. Никога не е одобрявал тая ми дейност. При някое от първите си посещения в СС си спомням, че имаше някакво колело в залата на Плиска. И Милко обясняваше колко е безсмислена тая дейност. Headbang Трябва да слушам по-често!
malina
Доцент
Доцент

МнениеПуснато на: Пон Сеп 26, 2016 16:35    Заглавие: Отговорете с цитат

progress:

malina
Доцент
Доцент

МнениеПуснато на: Пет Сеп 30, 2016 11:50    Заглавие: Отговорете с цитат

разреждането ще бъде фастинги Embarassed не е лесно да си дебел
malina
Доцент
Доцент

МнениеПуснато на: Пон Окт 03, 2016 09:16    Заглавие: Отговорете с цитат

най-после 71 кЮло
почвам "въртенето на водите"
това в най-общи линии е - наливаш се с вода няколко дни, 6-7-8 литра, колкото можеш повече, мъжете пият до 16 литра даже в най-високите дни, и ядеш сол. После рязко намаляваш водата последните два-три дни и заменяш натрия с калий. Днес съм на 4-5 литра
malina
Доцент
Доцент

МнениеПуснато на: Пон Сеп 11, 2017 11:03    Заглавие: Отговорете с цитат

минавам да туря един ъпдейт на тазгодишната подготовка.
Цел: Републиканско първенство, зала универсияда, 7ми окт.
Втора цел: Световно първенство в Румъния през ноември, ако мина квалификацията на републиканското.

Текущата ми форма е по-добре от досегашните. Ям до 50 гр въглехидрат на ден, набавям си го с ядки, зеленчуци и... овес. Което знам че не е много ортодоксално, но го правя понеже с тоя ситния овес си правя някакво подобие на кремчо-кексче сутрин и ми задоволява глада за сладко.

Дупарата ми е мазничка, краката също. На горе бивам, но долу е трагедия. Затова правя дупара по три пъти на ден от няколко дни и се надявам да се подобри.

malina
Доцент
Доцент

МнениеПуснато на: Пон Сеп 11, 2017 11:07    Заглавие: Отговорете с цитат

всички тренировки са с почивка от 20 до 60 сек, в суперсерии или трисети. Горе-долу 45-60 мин тренировка.
malina
Доцент
Доцент

МнениеПуснато на: Пет Сеп 15, 2017 13:16    Заглавие: Отговорете с цитат

вчера беше Кръстовден и всичко в офиса беше в сладки. Не ми се ядат като знам какви гадости са, но огладнях брутално за друго. Плюс големия стрес, че котката ми не яде от два дни и доктора каза да я заведа веднага, че можело да е инфекция и било супер опасно. Та в 11 тичах до клиниката в лозенец, вземаха и проби, слагаха инжекции, накрая се оказа, че изяла дунапрен. От инжекцията ли от какво дриска цяла нощ, днес яде. Дано и мине. Още де инжекции, едно посещение 100 лв лелеееее! Ако глътне пак дунапрен, ще ми стане на дунапренчета!

Много хубаво впечатление ми направи, че в клиниката лекарите бяха много запознати с храненето. С какво я храните? Викам то малко срамно ма.. яде каквото и ние! Тоест телешко, свинско, пиле, синьо сирене и пъстърва. Защо?, пита лекарката. Ами защото котките са хищници, а в повечето храни има захар и въобще въглехидрат, та дори ориз. Не само това, казва тя, ами и са от растителни протеини, които са тотално неусвоими за хищниците и за нас. И ми тегли една лекция, която беше много приятно да чуя и бях съгласна с всичко. Ма трябвало и калции, минерали и витамини, та ми даде "лечебна храна", която после видях, че е дроб с витамини.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Дневници и резултати Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 28, 29, 30
Страница 30 от 30

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT