Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

Дневник на malina
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 29, 30, 31

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Дневници и резултати
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
malina
Доцент
Доцент

Юзър от: 27 Авг 2010

МнениеПуснато на: Вто Окт 31, 2017 09:55    Заглавие: Отговорете с цитат

неделя и понеделник на 600 ккал - 1 парче мръвка и краставици. Като отида в залата хибернирам по 20 мин преди да вляза - да събера енергия. Тренировките са кратки, кръгови, около 45 мин и после 40 мин кардио и 15тина позинг. Сутрин правя дупе и кардио 20 мин. Остават около 10 дни. Излезна running order-a за състезанието. Аз съм в неделя, вероятно следобед. Кантара е в петък, та ще тръгнем още предния ден и ще спим в някакво си Сибиу, което е на 7 часа от София и на 4 часа от Бистрица, Румъния.

Държа доста води, понеже ям краставиците с много сол. Не се харесвам в момента много, ще видим като изкарам водите идната седмица. А и как ще пътуваме като се наливаме с вода незнам... Пътувам с една кукла от бикини, мъжа ми и един мъж от категория Ветерани над 40 год. Куклинката е в събота, тя в четвъртък вече ще е на по-малко вода, но ние с Павката сигурно ще пикаем на всеки 50 км Smile Smile Мъжа ми е съпорт тийм и си хапва добре и в момента - качи 18 кила за 2 седмици след състезанието и сега е към 120! Ще видим какво ще го храним пътьом Smile
malina
Доцент
Доцент

МнениеПуснато на: Вто Окт 31, 2017 10:06    Заглавие: Отговорете с цитат

о да, и новият ми бански Smile

malina
Доцент
Доцент

МнениеПуснато на: Пон Ное 06, 2017 15:11    Заглавие: Отговорете с цитат

peak week
update след миналия вторник: в сряда държах толкова много вода от солта, че се отчаях и реших да не ходя на състезанието. Преживявах го цял ден, но намалих доста солта, за да мога да видя формата. Пих и четвърт хапче флурантрил (диуретик) и на другата сутрин се събудих -4.5 кг! Формата беше ОК. В четвъртък и петък ядох въглехидрат, увеличих си храната до нормалните 1400-1500 ккал и се почувствах много по-добре. В събота правих за последно крака, като следвам плана на тренера, който е:

"от днес до края
Петък-6 л, 100 ГР карб. задно бедро
Събота-7 л, 50 гр карб. предно бедро, аквадрен
Неделя-8 л, 0 карб, гърди, аквадрен
Понеделник-9 л, 0 карб, ръце, аквадрен
Вторник-10 л, 0 карб, рамо, аквадрен
Сряда-11 л, 0 карб, гръб, аквадрен
Четвъртък-12 - ще уточним, аквадрен
Петък-6 л
Събота-3 л
Неделя-1,5 л състезание"

Вчера сутринта краката бяха по-добре с по-изразени мускули - вече се делят главите на предното бедро! Случва ми се за пръв път и съм много щастлива Smile Само да не уводня нещо и трябва да се покаже добре! Smile Излезе и списък на другите участнички, 18 са, много ама много добре изглеждащи, супер нарязани.

Та - днес е понеделник и се наливам с вода. Ям теле и пиле и марули, но малко марули. Хапнах над 100 гр ядки, което е зле, но ще видим как да компенсирам следващите дни. Пия приспивателни понеже от естрогена, който нз защо ми е повишен, постоянно мисля за.... ясно за какво, и не мога да спя Мъжа ми не се оплаква, но като го гоня по 5-6 пъти на ден сигурно е досадно вече.
malina
Доцент
Доцент

МнениеПуснато на: Вто Ное 14, 2017 14:58    Заглавие: Отговорете с цитат

за първи път досега уцелвам обезводняването за състезание и то при все че промениха рънинг ордъра и разбрах час преди сцена, че съм един ден по-рано!

формата беше добре, по-добре от всякога досега, но не достатъчно релеф за да вляза на финал - 14то място.

Формулата беше следната:

неделя, понеделник, вторник, сряда, четвъртък - 0 въглехидрат, петък 50 гр ориз, събота (неочаквано сцена) - мръсно СОЛЕНО час преди сцена. ядох солени оризовки
водата неделя 8 л, понеделник 9 л, вторник 10 л, сряда 9, четвъртък 3, петък 1.5, събота 0.2 л до сцена, 0.2 л веднага преди сцена
бреза по 6 т през цялото време от неделя
понеделник до сряда - сол, четвъртк сутринта последно солено и нула сол+калинор 1/2, петък цял калинор.

от мръсното върнах вода в краката. гледам снимките от предния ден и на дупарата и задното бедро има повече детайли отколкото след мръсното. Така че може би зареждането трябваше да е малко ориз, вместо сол с оризовките.

изглеждах така:

ето тук още снимки:

https://www.facebook.com/mira.minkova/media_set?set=a.10214278120604156.1073741862.1150150801&type=3&pnref=story

в четвъртък направих една тъпотия и тренера едва не ме удуши - изядох БУРКАН лешникова паста. Задържах адски ама адски много вода от нея, глезените ми станаха за няма и час колкото пъпеши, коленете ми не се виждаха от вода, кожата ме болеше яко, виеше ми се свят, вдигнах кръвно и няма накъде в 9 вечерта му казах.... Изпрати ме в залата да тренирам леко половин час ръце и гърди, след което сауна 30 мин. Това изкара много вода и се почувствах по-добре, по пътя нямах проблеми, почнах и да пикая доста след сауната и до сутринта нямаше вода.
malina
Доцент
Доцент

МнениеПуснато на: Сря Ное 15, 2017 11:26    Заглавие: Отговорете с цитат

72-73 кг на сцена, днес съм 79! Явно вода. Не изглеждам зле обаче, кожата си седи тънка, само глезените леко подути и загладенка откъм релеф. Интересно колко различно може да изглежда една жена на 80 кг. 80 кг мускулна маса срещу 80 кила сланинка.... Като си кажа на някой килата и мисли че лъжа хахах Smile

Сега ще направя три дни пост на вода с църквата, в която ходим, и до края на седмицата трябва да съм паднала. Поста е за управляващите БГ, да се отстъпи от нечестието:

"Второзаконие 9:4-6

4 И когато Господ, твоят Бог, ги прогони пред тебе, не си казвай: „Заради моята праведност ме доведе Господ да завладея тази страна“, понеже заради безчестието на тези народи Господ ги прогонва пред тебе. 5 Не заради своята праведност и чистото си сърце идваш да завладееш страната им, а заради безчестието на тези народи Господ, твоят Бог, ги прогонва пред тебе, за да изпълни думата, с която Господ се е клел на предците ти Авраам, Исаак и Яков.
6 И така, знай, че не заради твоята праведност Господ, твоят Бог, ти дава да завладееш тази хубава страна. Защото вие сте твърдоглав народ!

и Римл.6:12

12 и нека грехът не царува в смъртното ви тяло, за да не му се покорявате в телесните желания, 13 нито предоставяйте частите на своето тяло за грях и оръдия на неправдата. Напротив, предоставете себе си на Бога като оживели от мъртвите и телата си – за оръдия на Божията правда. 14 Грехът не бива да господства над вас, защото вие не сте под Закона, а под благодатта.

Нека Бог да приеме поста ни през този ден и през тази седмица и да видим във видимия свят отпор на злото!"

Към това призовава църквата и ще се включа като си откажа малко плътски удоволствия, с които прекалих тия дни Smile Шоколада визирам де.
malina
Доцент
Доцент

МнениеПуснато на: Пон Ное 20, 2017 12:10    Заглавие: Отговорете с цитат

Минавам на нормално хранене - 50 до 100 гр въгл на ден, 300 месо, 200 риба. Вчера за първи път ядох месо от състезанието до сега. Не съм тренирала една седмица и мисля от утре лека полека да почна сутрин, наместо вечер. Сутрин от 7 до 8:20 трябва да ми е достатъчно ако се движа с добро темпо.

Днес съм си взела еленско, Косенцето, момичето от бикини с нас явно е в някаква ловна дружина, та остави у дома доста еленско. Вкусно месо Smile сухичко, хубаво.
malina
Доцент
Доцент

МнениеПуснато на: Чет Ное 30, 2017 14:01    Заглавие: Отговорете с цитат

На втората тренировка (четвъртък) почти припаднах - кръвно 170/110 и ми се зави свят, още не бяха минали 10 Мин от тренировката. От тогава съм по изследвания - първите в цибалаб показаха завишени левкоцити, тироидните хормони - нищо в норма, тест естроген sexual binding hormone - не в норма, инсулинова резистентност, чернодробните леко завишени.
В събота пак припаднах с кръвно над 180/120 - измерих го едва като се свестих два часа по-късно.
Сега съм във ВМА втори ден изследвания. Пак кръв и урина - всичко в норма (!) освен АСАТ и АЛАТ леко завишени. В момента чакам резултати от хормоните.
Правя някаква пречистваща диета от тренера, която е в обши линии плод, марули, грейпфрут, райски ябълки и фибри до ден 5. По-нататък се променя но още не съм го чела
malina
Доцент
Доцент

МнениеПуснато на: Пет Дек 08, 2017 09:28    Заглавие: Отговорете с цитат

Изследванията от ВМА

malina
Доцент
Доцент

МнениеПуснато на: Пет Дек 08, 2017 09:44    Заглавие: Отговорете с цитат

храна в пречистващия режим. Не спазвам обаче много добре количествата, поради което не свалих кила и съм по-мазна

Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Дневници и резултати Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3 ... 29, 30, 31
Страница 31 от 31

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT