Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

Въглехидрати

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Високо-Мазнинно Ниско-Въглехидратно Хранене (ВМ-НВХ)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Adrianbg
Ученик
Ученик

Юзър от: 19 Ное 2018

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2018 01:14    Заглавие: Въглехидрати Отговорете с цитат

Здравейте от около месец чета и гледам клипове за кетогенната диета и все повече се запалвам. На 40 години съм и се занимавам със фитнес от около 15-16години.185 съм висок тежа 95кг процента мазнини при мене са около15-16% като горните 4 плочки си личат. Постепенно взех да въвеждам тази диета като никак не ми е трудно защото установих че въглехидрати те ме подуват и не се чуствам комфортно от приема им. Всичко мога да огранича и спазвам и го правят от 9 дена само се чудя че имам едно прегрешение което едва се въздържам да не наруша диетата. Въпроса ми е ако съм целият ден стриктен откъм въглехидрати възможно ли е вечерда си позволявам един сайдер крадецът на ябълки от0. 500л като на 100грама се съдържат 8гр въглехидрати и няма ли това да ме изкара от кетоза и да саботира усилията ми във прилагане на тази диета.?
Дръж въглехидратите 10% и ги консумирай както ти е най-вкусно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Високо-Мазнинно Ниско-Въглехидратно Хранене (ВМ-НВХ) Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT