Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

Тренировъчна програма

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Кондиционно Трениране
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Fred
Ученик
Ученик

Юзър от: 30 Сеп 2019

МнениеПуснато на: Пон Сеп 30, 2019 16:55    Заглавие: Тренировъчна програма Отговорете с цитат

Здравейте!

Аз Ви симпатизирам от дълго време и ако живеех в гр. София, щях да Ви посещавам.
Аз съм 92 кг., висок 179 см и може би с окло 20% мазнини, на 40 г. съм и водя уседнал начин на живот. Тренирам вкъщи от година и половина с прекъсвания. От лежанка вдигам 68 кг 4-5 пъти, мъртва тяга 90 кг. 3 пъти, военна преса 45 кг. 4-5 пъти и гребане с щанга 68 кг. 4-5 пъти. Кляках с 50 кг. 5 пъти, но спрях, защото бедрата ми стават много масивни, като те по принцип са. Затова ги натоварвам с много повторения клекове без тежест.
Не съм доволен от своите резултати нито силово, нито естетически. Силово искам да вдигам по-големи тежести, а естетически искам да отслабна в краката и корема и да наедрея в горната част.
Мога да правя по двайсетина лицеви опори, кофички 5-10, НО набиранията са ми много трудни - 2-3 бр. максимум, а много искам да ги увелича.
Знам за НВХ-ВМ, гледам да го спазвам, но не ям месо. Ям риба, яйца и млечни.
Моля да ми препоръчате някаква тренировъчна програма, с която да отслабна в долната част и да наедрея в горната и да увелича силата си. Ще съм Ви много благодарен , защото иначе засега са ми напразни усилията.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Кондиционно Трениране Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT