Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

По-добро възстановяване

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Здраве, Профилактика, Възстановяване от травми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
plamkoji
Ученик
Ученик

Юзър от: 20 Дек 2019

МнениеПуснато на: Вто Яну 21, 2020 23:00    Заглавие: По-добро възстановяване Отговорете с цитат

Здравейте, занимавам се активно със спорт и ходя 6 пъти в седмицата на работа ( средно интензивна) . Усещам, че умората ми идва в повече и съм в лек застрой с резултатите. Бях скиптичен към добавките, но вече мисля, че дойде време да пробвам малко с тях как ще се чувствам. Бихте ли ми препоръчали добавки, които ще ми подобрят цялостното възстановяване.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cyberpunk00
Ученик
Ученик

Юзър от: 20 Дек 2019

МнениеПуснато на: Чет Яну 23, 2020 19:46    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей! Явно се претоварваш и имаш нужда малко да намалиш натоварването. Може би едноседмична почивка няма да ти се отрази зле. Доказано е че прекомерното натоварване води до застой на резултатите. За добавки можеш да си вземеш https://healthstore.bg/controlled-labs-purple-wraath-542-g като това са аминокиселини, които бързо се усвояват и ускоряват възтанояването на мускулите. И все пак не пренебрегвай почивката!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Здраве, Профилактика, Възстановяване от травми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT