Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

Нужда от мнение

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Здраве, Профилактика, Възстановяване от травми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
zornitsakirilova17
Ученик
Ученик

Юзър от: 14 Дек 2020

МнениеПуснато на: Чет Сеп 16, 2021 11:27    Заглавие: Нужда от мнение Отговорете с цитат

Привет, наскоро претърпях тежка лична драма за която не мога да говоря открито тук или поне засега не е. Според мен имам нужда от професионалист, който може да ми помогне и затова ви пиша за мнение. Търсейки в интернет попаднах на сайта на Psysense, който предлага точно такава помощ от каквато имам нужда. Исках да попитам за мнение за психоложката преди да й се доверя с моите проблеми. Ще се радвам да знам дали някой е ползвал услугите й и дали е успяла да им помогне.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peterivanov14
Ученик
Ученик

МнениеПуснато на: Чет Сеп 23, 2021 21:54    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей! Няма да те разпитвам щом не ти се говори и ще споделя моя опит. Много добре си попаднала на psysesne. Психоложката Силвия Маринова е изключителен професионалист и съм сигурен, че тя ще ти помогне независимо през какво си минала. Аз лично съм използвал нейните услуги и ми е помогнала много.
Върнете се в началото
zornitsakirilova17
Ученик
Ученик

МнениеПуснато на: Нед Сеп 26, 2021 21:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря ти за мнението. Доверих се на психолог Маринова и съм много щастлива, че попаднах на нея. Наистина е добър специалист и вече направихме първата консултация и се чувствам много по-добре. Има надежда за мен
Върнете се в началото
hideboom
Студент
Студент

Юзър от: 20 Апр 2021

МнениеПуснато на: Пон Ное 08, 2021 13:35    Заглавие: Отговорете с цитат

Няколко полезни правила за хигиена на съня

Грижа за съня – Съвети за вас:

• Не забравяйте да разклатите одеялото и възглавницата след сън.

• Отворете прозореца и проветрете добре стаята винаги след ставане от сън. Свежият въздух е изключително важен.

• Редовно, поне веднъж седмично, е необходимо да сменяте спално бельо: калъфки за възглавници, завивка, чаршафи.

• Нашата препоръка е възглавниците и одеялата да не се перат. Ако смятате, че те са мръсни, тогава можете да перете у дома с помощта на пералня с товар над 10 кг. За пране се препоръчва да се използват прахове за пухени стоки с температура на пране до 60 ° C, сушене в сушилня при ниска скорост и температура при бавно сушене или на въздух, често разклащане.
прочетете още тук Топновини
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Здраве, Профилактика, Възстановяване от травми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT