Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

Рамо-сила?

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Кондиционно Трениране
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
viki
Ученик
Ученик

Юзър от: 22 Сеп 2004
Живее в: Варна

МнениеПуснато на: Пет Сеп 24, 2004 16:45    Заглавие: Рамо-сила? Отговорете с цитат

Винаги ме е привличала силата.Това е една от причините да се влюбя така силно в железата.Бих искала да съм адски силна в рамете,да вдигам тонове (ммммм нещо не се виждам като шангисткаWink,но те определно са ми слабото местенце( и като сила и като визия )..До този момент не съм открила правилната методика как да ги тренирам така,че да съм доволна от резултатите и много ще се радвам,ако ми помогнете да си реша проблемаSmile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Галина Толкингтън (galya)
Ст. асистент
Ст. асистент

Юзър от: 06 Сеп 2004
Живее в: София

МнениеПуснато на: Пет Сеп 24, 2004 17:27    Заглавие: Re: Рамо-сила? Отговорете с цитат

Viki, аз имам проблеми с раменете от дете (ревматизъм и т.н.).
Винаги ги тренирам сами, правя следното
5*5 милитари преса от стоеж с олимпийски лост
4*6 странично повдигане от 45 градуса с една ръка
повдигане от хоризонтално положение (легнал) с голяма амплитуда (около 3 серии по 8 терапевтично, за обем ан движение)
Не е лоша комбинация, можеш да опиташ, в темата за проблемите с рамото на аxl съм сложила линк към чудесна терапевтична/превантивна програма Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Кондиционно Трениране Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT