Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

Резултати с ВМ-НВД
Иди на страница 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Дневници и резултати
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Милко Георгиев
Академик
Академик

Юзър от: 05 Сеп 2004
Живее в: София

МнениеПуснато на: Нед Мар 13, 2005 10:39    Заглавие: Резултати с ВМ-НВД Отговорете с цитат

Споделете резултатите си с ВМ-НВД в тази тема.
Нека може всеки да разбере какво сте постигнали. Здраве, тонус, килограми, всичко.
Да дадем на хората увереност да опитат или продължат.

Кондиционен треньор
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Галина Толкингтън (galya)
Ст. асистент
Ст. асистент

Юзър от: 06 Сеп 2004

МнениеПуснато на: Нед Мар 13, 2005 12:23    Заглавие: Отговорете с цитат

kny написа:
аз качих 4 кг Smile и с нищо не мога да ги сваля.
за съжеление диетата не е за всеки.
и мисля че проблемът е в щитовидката ми.

Здрасти Вики,
качила си 4 кг с НВД? Или не можеш да ги свалиш с нищо? Не сме се виждали много време и нямам идея как вървят нещата при теб. Пиши ми подробности на ЛС.
Върнете се в началото
Snow
Ученик
Ученик

Юзър от: 14 Фев 2005

МнениеПуснато на: Нед Мар 13, 2005 19:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Тази тема е много хубава идея Smile Особенно за мен,защото постоянно се питам дали правя както трябва нещата Smile
Ето ги и моите резултати:

* Когато започнах тренировки ми беше трудно да правя повечето упражнения(заради операцията) и ситуацията беше направо трагикомична Smile,но когато смених хранителния си режим с ВМ НВД започнах да чувствам ,че имам повече енергия. Най-важното - тонусът ми се повиши невероятно много Smile Правя неща,които не съм си мислела,че ще мога след операцията.
* Преди след тренировка излизах от залата с изплезен език,а сега 5 минути след тренировка все едно нищо не е било.
*8 свалени кг.
*коремът ми вече не се подува както преди след хранене
* Усещам тялото си много по-стегнато отпреди
* Не огладнявам през деня. Чувствам се много сита и дори не мисля за хляб, картофи и сладки нещаSmile
*По принцип ставам много нервна от определени видове храна. С ВМ- НВД и редовни тренировки, мога да кажа че не ми се случва да изгубя контрол или да повиша тон на някого. Хората,които ме познават също са го забелязали това.
*Преди имах огромни проблеми със съня - събуждах се по 50 пъти на вечер. Сега спа като къпана и се събуждам точно в 4:00 всяка сутрин Smile
* Сега разполагам с огромни количества енергия - дори повече отколкото ми трябва. Щъкам насам-натам по цял ден без никаква умора. Сутрин и вечер вместо да карам някого да ме кара взимам автобуса и слизам няколко спирки по-рано за да си направя хубава едночасова разходка Smile
* ВМ-НВД ме кара да се замисля за всяка хапка,която слагам в устата си. Много по-информирана съм отпреди и се храня със самосъзнанието кое защо ям и как ще изразходвам.
* Елиминирах проблема с безразборното хранене като си разграфих яденията в определени часове.

Има и още много промени.Мога да обобщя,че промених много повече от менюто си - приспособих се към нов, по-добър начин на живот. Щастлива съм Smile , мотивирана съм и всеки ден полагам усилия за да постигна още повече ( мотивацията ми е скочила до тавана).
Главно, с тренировките и ВМ-НВД работя върху самата себе си и разширявам собствените си възможности,а по-добър вариянт от това няма.
valia
Ученик
Ученик

Юзър от: 26 Яну 2005
Живее в: Burgas

МнениеПуснато на: Пон Мар 14, 2005 08:31    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте ,

не мога да ви кажа колко кг. съм свалила , защото не съм се теглила скоро , но щом го направя ще ви пиша . Резултатът обаче си пролича в събота , когато си купих нови дънки . След 2 месеца на НВД ми залепна номер 28 , за сравнение старите са 30-ти . Супер нали !
Върнете се в началото
Plamena
Ученик
Ученик

Юзър от: 25 Яну 2005

МнениеПуснато на: Пон Мар 14, 2005 09:56    Заглавие: Re: Резултати с ВМ-НВД Отговорете с цитат

Здравейте! И аз съм си променила навиците от около 2 месеца. Свалила съм към 4кг, но по важното е че след храна не чувствам тежест. С една дума смятам да продължавам Very Happy
Върнете се в началото
gradient_can_fly
Ученик
Ученик

Юзър от: 12 Окт 2004
Живее в: Alps, Switzerland

МнениеПуснато на: Пон Мар 14, 2005 12:25    Заглавие: Re: Резултати с ВМ-НВД Отговорете с цитат

Здравейте,

Аз вчера направих точно 1 година от както съм на този режим.

Постоянно съм си на НВД, мин. лято свалих, зимата си наваксах, сега пак го борим ... Twisted Evil

Последната промяна е направена от gradient_can_fly на Вто Май 17, 2005 18:28; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
dada
Ученик
Ученик

Юзър от: 27 Сеп 2004

МнениеПуснато на: Пон Мар 14, 2005 17:26    Заглавие: Отговорете с цитат

Миналата година по това време за 3 месеца свалих 10 - 11 кг с ВМ - НВД. Никога в живота си не съм си похапвала толкова добре и едновременно да свалям. Никога дотогава не ми се беше случвало шоколад или вафла да кисне 1 седмица в шкафа и аз да не ги пипна Laughing Последната една година научих от Милко и Галя много неща, промених страшно много както моето хранене, така и на цялото ми семейство. Започнах и да се движа повече, въпреки че има доста какво да се желае.
Сега ми се ще да направя още едно такова сваляне на килограми. Лошото е че не мога да започна и да се мотивирам и дисциплинирам. Embarassed
Май не се получи точно success story Embarassed
Надявам се след няколко месеца да си допълня постинга с нови добри резултати. Wink
Върнете се в началото
Тонито
Ученик
Ученик

Юзър от: 30 Яну 2005

МнениеПуснато на: Пон Мар 14, 2005 19:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравейте!

Аз опитвам НВД-ВД само от месец и половина. Вече съм свалила цели 5 кг. без никакви усилия и едва сега започвам упражненията. Още не съм съвсем на ти с режима, но се чувствам отлично! Вече не подпухвам, не чувствам зверски глад и съм бодра по всяко време на деня!

Благодаря много на Галя и Милко за съветите!
Благодаря, че ви има!
Doris_
Ученик
Ученик

Юзър от: 26 Окт 2004

МнениеПуснато на: Пон Мар 14, 2005 19:13    Заглавие: Отговорете с цитат

За една година - 25 кг. Като основната част ги свалих през първите 6 месеца. Постепенно включих и упражнения в къщи, основно каланетика и упражнения с тежести, които научих във форума. За съжаление последните три месеца имам много работа - 13-14 часа пред компютъра и малко съм зарязала гимнастиката, предпочитам да поспя Embarassed, а и по празниците си позволих малко повече въглехидрати. Crying or Very sad .
Върнете се в началото
Ангелина
Ученик
Ученик

Юзър от: 05 Яну 2005

МнениеПуснато на: Вто Мар 15, 2005 11:01    Заглавие: Отговорете с цитат

Да споделя и аз, макар че моите резултати засега са съвсем скромни.
На ВМ НВД съм от новата година. На 3.І кантарът ме е показвал 52 кг (механична теглилка, така че стойностите са някъде в зоната на Айнщайн...).
Под търпеливото наставничество на Галя до момента резултатите са следните:
кг - 47-47,5 кг
обиколка на талията - минус 8 см
обиколна на ханш - минус 10 см
обиколки на бедра - минус 4 см
обиколки на ръце - минус 3 см (при изпъната и отпусната ръка)
обиколки на бицепс (свита ръка) - минус 0,4 см
Склонна съм да вярвам, че загубеното е основно мазнини и съвсем минимално изгубена мускулна маса.
Резултатите ми са мънички, но аз им се радвам. По-важното е, че никога досега не съм се хранила толкова обилно и редовно. Била съм и вегетарианка и на разделно хранене, имам и кратък флирт със суровоядството (това ми струва срив на имунната система). Опитвала съм да отслабвам с чай и плодове, а също и с пълен глад (тук пък си припадах, и то буквално, а не от кеф). Никога не съм се чувствала така добре.
Най-важното за мен е, че този сайт ми даде мотивация, цел и посока. За което искам да благодаря Smile
Върнете се в началото
Аз
Ученик
Ученик

Юзър от: 09 Мар 2005

МнениеПуснато на: Вто Мар 15, 2005 17:03    Заглавие: ??? Отговорете с цитат

Галя, как ги постигате тези грандиозни резултати!!! Като чета тук 5,8, 10 см от обиколките и направо се шашкам!Ходя на фитнес от 26.01 и съм редовна по 2или 3 пъти седмично.Правя предимно кардио, от 18 дни съм на НВД със съвсем малко прегрешения, искам да сваля около 4кг, но не става!Висока съм 168 и тежа 57.Е, бях 60, но мечтата ми е 53-тогава се чувствам страхотно! И тези като цифра не са много, но ми пречи.Ще успея ли? От 10-тина дни не съм мръднала Движа се колкото мога, но пак тая тъпа работа...Аз ли си внушавам...Колко да се движа на ден за да се нарече НОРМАЛНО Каквото и движение да правя все ми се струва, че е недостатъчно.Цял ден седя заради работата и вечер, като седна и започват едни угризения"Ето, сега вместо да се движа аз пак седя" и др. от сорта.Толкова ли е безнадеждно?!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Яна
Ученик
Ученик

Юзър от: 27 Яну 2005

МнениеПуснато на: Вто Мар 15, 2005 17:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Най-сетне успях да закрепя трайно тегло от 52 кг., което си е жив успех, защото иначе постоянно падах под 50, което си беше грозна гледка отвсякъде Smile
Върнете се в началото
Adrian

Юзър от: 03 Фев 2005

МнениеПуснато на: Вто Мар 15, 2005 17:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Май е време и аз да кажа нещо. За пет седмици от както съм на НВД под ръководството на Милко съм на минус 14-15кг. Е наистина и старта ми е от 120кг, но все пак си е сериозно постижение. Започнах и тренировки пак под ръководството на Милко. Само че съм много зает с пътувания, та за 5 седмици имам само 10 тренировки, а и бях свалил 6-7кг преди да почна да тренирам - само от диетата и при "офисен" начин на живот (кола-офис-обратно или кола-командировка-кола).
Та накратко съм много доволен засега. Дори и да намаля темпа на отслабване - при мен резултат определено има и то голям (почти по 3кг на седмица). Ям си спокойно, но си контролирам много стриктно дневните калории за да съм на отрицателен баланс. Стремя се да не надхвърлям 1700-1800 за ден, но имам и дни с по 2200. Не се лишавам дори от чаша-две вино вечер. Направо ставам за емблема на клуба. Very Happy

Благодаря на Милко и пожелавам успех на всички.
Върнете се в началото
Millena
Ученик
Ученик

Юзър от: 13 Сеп 2004

МнениеПуснато на: Сря Мар 16, 2005 05:29    Заглавие: Re: Резултати с ВМ-НВД Отговорете с цитат

Повечето хора май знаят историята ми, но за протокола да пиша пак Smile

След 2 поредни бременности, раждане със секцио и кърмения по една година се бях обзавела с около 15 кг отгоре, които бяха станали доста "комфортни" за тялото ми, защото си свикна на тях за 3-те години време. Така, че когато вече кърмех дъщеря ми само 1 път на ден и то символично (януари 2004 г) вече беше крайно време да направя нещо. През предишният месец си мислях, че съм намалила калориите и т.н., но след празниците бях с още едно кило отгоре. Започнах с прословутата зелева супа - свалих 4 кг първата седмица и след 2 дни почивка я направих още веднъж (-2 кг). През всички тези 16 дни четох много усилено в Интернет, проучвах системи за хранене и т.н Сигурно е добре да кажа, че преди години съм била вегетарианка, после около 2 години разделно хранене, така че имах идея от доста неща. Та през въпросните 16 дни се "запознах" виртуално с Милко, Галя, no_bs, четох за Аткинс, което ми се видя адски нездравословно, информирах се за НВД. Така че след 2-рата ми седмица на супа и мотивацията от сваените 6 кг трябваше да поема на някъде. Никога няма да забравя първият си НВД обяд - зеле с кашкавал. Хареса ми много. Явно и апетита за сладко ми се беше притъпил, така че нямах никаква нужда от адаптация. Минах на около 1200 ккал на ден, 10-15 мин гимнастика, по-късно и всекидневно бързо ходене бутайки количката за около 40-45 мин. Свалях стабилно по 1 кг на седмица, така че, когато се запознах не виртуално с Милко и Галя през Май 2004 вече тежах 51 кг от старт 71-72 и мазнините ми бяха 14.3%

От тогава с известни проблеми около стрес и прочие съм постоянно на НВД. За съжаление както се изрази веднъж no_bs си спретвам периодично мини йо-йо ефект с около 2-3 кг нагоре-надолу, но това е, живота ми е доста стресов последните месеци. Иначе ежедневно ходя по около 30 мин с бързо темпо, качвам 5-10 мин стълби и правя гимнастика 15-30 мин у дома. Напоследък много се радвам на упражненията на Милко и Галя.

Стана дълго, но дано помогне на други мами с килограми след бременност и раждане!

Големи благодарности на моите гуру-та, за старта, подкрепата и помощта!
Върнете се в началото
GEORGIO
изгонен.

Юзър от: 09 Сеп 2004

МнениеПуснато на: Сря Мар 16, 2005 15:57    Заглавие: Отговорете с цитат

тази диета ВМД ми е позната от 1995г.
не съм я следвал стриктно никога . причините са много. най много притеснения имах от здравословна гледна точка. след книгите на аткинс и зоната нещата ми се разясниха, а интернет клубарите христо, галя и милко ми подействаха насърчително. сега съм на вмд и съм свалил за 2 месеца 8 кг. след време ще пусна снимки за трансформацията ми!.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Дневници и резултати Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Следваща
Страница 1 от 15

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT