Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

Еднообразна храна?!

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Високо-Мазнинно Ниско-Въглехидратно Хранене (ВМ-НВХ)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
viki
Ученик
Ученик

Юзър от: 22 Сеп 2004
Живее в: Варна

МнениеПуснато на: Сря Сеп 22, 2004 15:04    Заглавие: Еднообразна храна?! Отговорете с цитат

Здравейте!
Поздравления за сайта и форума!Пожелавам му успех,който съм убедена,че ще имаSmile
Имам седният въпрос-От известно време (няколко месеца) се храня изключително и само с месо и яйца.Чувствам се прекрасно,но си мисля дали няма да се повредя от толкова силна бетъчна и еднообразна храна...?
Занимавам се с бодибилдинг,но определно не се храня по традиционните схеми (с безумни въглехидретни зареждания и т.н ).Пия достъчно вода,витамини и протектори за черния дроб,но все пак..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Галина Толкингтън (galya)
Ст. асистент
Ст. асистент

Юзър от: 06 Сеп 2004
Живее в: София

МнениеПуснато на: Сря Сеп 22, 2004 17:40    Заглавие: Re: Еднообразна храна?! Отговорете с цитат

Здравей Вики,
нормално е да се чувстваш чудесно с тази диета. Можеш да опиташ да разнообразиш видовете месо, да включиш мазна риба, дроб(чета), сърца, воденички, повече сирене, кашкавал, извара (разбъракан със сметана е чудесна). Защо взимаш протектори на черния дроб? Взимаш ли нещо друго, което да ги налага? По принцип тук сме за напълно натуралния подход освен ако нямаш нужда по здравословни причини да взимаш нещо.
Опитвала ли си да пиеш рибено масло продължително време? Ако не си горещо ти препоръчвам да започнеш.
успех Smile
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mnooogo
Ученик
Ученик

Юзър от: 24 Яну 2012

МнениеПуснато на: Нед Дек 13, 2015 11:51    Заглавие: Re: Еднообразна храна?! Отговорете с цитат

viki написа:
Здравейте!
Поздравления за сайта и форума!Пожелавам му успех,който съм убедена,че ще имаSmile
Имам седният въпрос-От известно време (няколко месеца) се храня изключително и само с месо и яйца.Чувствам се прекрасно,но си мисля дали няма да се повредя от толкова силна бетъчна и еднообразна храна...?
Занимавам се с бодибилдинг,но определно не се храня по традиционните схеми (с безумни въглехидретни зареждания и т.н ).Пия достъчно вода,витамини и протектори за черния дроб,но все пак..

Всъщност да се храниш повечето с яйца е разнообразна храна,което ще рече мазнини,белтъчини,въглехидрати и микроелементи,а да ядеш днес ориз ,утре картофи,после фасул,банички и т.н. е еднообразна почти въглехидратна храна.
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Високо-Мазнинно Ниско-Въглехидратно Хранене (ВМ-НВХ) Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT