Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

Първите ми впечатления за Spider Sport
Иди на страница Предишна  1, 2

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Общи теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
maravesi
Ученик
Ученик

Юзър от: 28 Мар 2005
Живее в: Bristol

МнениеПуснато на: Вто Апр 21, 2009 20:53    Заглавие: Отговорете с цитат

За първи път видях сайта преди 4 години, на 16, тогава ми беше много интересно, но сега знам, че нищо не съм била разбрала. Сега знам, че нещата трябва да се променят първо в главата, за да станат както трябва и да са валидно в дългосрочен план. Макар да не съм стигнала до свой образ, с който да се гордея и да харесвам, знам къде е истината и какво трябва да направя,за да го постигна. Друг е въпросът кога ще го направя и само аз съм тази, която ще ме мотивира.

За първи път отидох в spidersport съвсем скоро, и то с голям страх, че няма да бъда приета, че няма да съм на подходящо ниво както като физическа подготовка така и като мислене, за да се мяркам там.
В крайна сметка, останах очарована от всички. Бяха ужасно мили, много разбиращи, страхотни професионалисти, в което никога не съм се съмнявала. Обстановката в залата е много приятна и спокойна, всички са приятелски настроени...
Определено нямам търпение пак да съм в БГ, за да отида.
Радвам се, че Ви има!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Callahan
Ученик
Ученик

Юзър от: 16 Яну 2007

МнениеПуснато на: Вто Апр 21, 2009 21:30    Заглавие: Отговорете с цитат

Милко, мисля че от малкото /засега/ коментари,може да си повече от доволен, че това което сте направили е успешно и радва и помага на много хора Smile
Поздравления!!!!
Върнете се в началото
freelancer_bg
изгонен.

Юзър от: 02 Сеп 2007

МнениеПуснато на: Сря Апр 22, 2009 08:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз май съм от първите , които последваха идеята за тежките свежи тренировки и храненето с повече мазнини. Вече не си спомням преди колко време беше, но първо попаднах на един пуснат на бързо безплатен форум (дали наиситна не беше fit.cult.bg). Споням си че първоучителят беше ХРИСТО ХРИСТОВ (nohaber) . Нещата ,които той пишеше ми се струваха страшно логични, а и опитът ми до тогава го потвърждаваше. От този форум мисля,че си спомням още JAHO и Милко. От тогава до сега винаги съм бил напълно убеден , че това е правилния път към здравето и спортните постижения. Обаче въпреки всичко съм спазвал "диетата" за малки периоди от време, а дори и когато съм я спазвал , не съм подбирал добре храните и съм се хранел с доста боклуци. Беше ми страшно неудобно да почна да се храня с много мазнини и без въглехидрати, това беше точно обратното на храненето ми до момента. Но така е когато си вкъщи и майка ти приготвя храната....добре ,че вече този проблем го няма и всичко си правя сам. Даже от няколко месеца смея да твърдя че се хараня ДОБРЕ Smile

Забравих да спомена и едно друго нещо. Преди години имах един сайт - powerlifting.hit.bg . Тазм бях качил статиите на Христо, защото неговият сайт престана да съществува и ми се струваше направо престъпление всичката тази информация да се загуби някъде. След като Милко и Галя направиха spidersport.com аз изтрих сайта, защото вече бях спокоен , че има последователи на идеята, пък и не исках така да злоупотребявам с труда на Христо. Бях останал с впечатление, че си е добър приятел с Милко и Галя пък и в тях видях по-достойни и по-отдадени на идеята хора,за които бях сигурен че ще я популяризират достатъчно (така и стана Smile )

Това е моята история Smile
Върнете се в началото
Lils
Ученик
Ученик

Юзър от: 22 Апр 2009
Живее в: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 22, 2009 15:50    Заглавие: За нищо не съжалявам в живота, но някои неща ми липсват Отговорете с цитат

тренировките в клуба са такова нещо и завиждам мъничко на тези, които сега го откриват... Когато ученикът е готов - учителят идва. КОга си отива не знам, но ще го потърся пак защото не е нужно самопознанието да е самотно начинание. Другото както казва Милко е "just do". Той не се занимава да ти казва колко семенца има в ябълката - тва е очевидно и можеш да си ги преброиш сам. Не се наема да те впечатлява и с това колко ябълки има в едно семенце, а вместо това те пита - ти колко искаш да има. Защото всичко е в главата ти.
Върнете се в началото
DimGirl
Студент
Студент

Юзър от: 17 Мар 2005
Живее в: jupiter

МнениеПуснато на: Пет Апр 24, 2009 15:36    Заглавие: Отговорете с цитат

Моята история започна в края на 90-те години, когато за пръв път опитвах ВМ-НВХ по възможно най-неправилния начин и разбира се с ужасни резултати...бях почти 90 кг, но решена да отслабна и си продължих на 1 ябълка и чаша капучино (със захар) на ден...после през 2003та завърших университета и почнах работа и четях яко в нета.
Материалите, които намирах, бяха супер противоречиви, а моят метаболизъм беше супер зле заради нередовното хранене...
Към края на 2004та вече имах бегла идея за нещата, тогава си взех първия байк и почнах да карам всеки ден и да ям по 4 пъти, в определени часове...свалих много, но не беше по най-здравословния начин и все още бях в заблуда по много въпроси.
През 2005та открих форума и заблудите паднаха, но все още не бях готова да направя кардинална промяна в живота си. Харесвах се, ама не съвсем. Имам постове от тогава, като ги чета се изчервявам Laughing

След това, 2006та лятото се заиграх с един мъж много запален по фитнеса и постигнал страхотни резултати. Той ми даде книгата "Burn the fat feed the muscle" на Tom Venuto и я прочетох доста бързо. От там тръгна друга заблуда - минимално мазнини, без жълтъци и т.н. От друга страна, книгата ме убеди, че имам нужда от трениране с тежести, което преди това бях сигурна че не ми е нужно. През всички тия години се спирах във форума за допълнителна мотивация, насоки или дори справка за калориите в някои храни, но не се чувствах компетентна да пиша, въпреки че бях изчела целия интернет.
През 2007ма, след няколко повратни събития в живота ми (с доста негативен характер откъм здраве и състояние на тялото) с един мой бивш колега (Даниелчо Панев) седяхме и се гледахме кой колко кила е качил и решихме! Не може така, трябва нещо сериозно да се предприеме. Тогава се обадих на Милко...
Бях сигурна в паяците, за секунда не съм се съмнявала че те са хората, въпреки че не ми беше съвсем ясно тренирането като цяло. Освен това, преди години тук ми се изясниха основните неща и някак си се чувствах част от форума. Та така Smile Ето ме сега, 2 години по-късно, няколко килограма мускули нагоре и няколко процента мазнини надолу Laughing
Много неща се случиха за тези 2 години, но нито едно от тях не може да ме накара да се откажа от вас, тренирането по вашите методи и ВМ-НВХ Wink
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Общи теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT