Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

Хиперхидроза ?

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Здраве, Профилактика, Възстановяване от травми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
nqkoisi
Ученик
Ученик

Юзър от: 16 Мар 2012

МнениеПуснато на: Сря Юни 20, 2012 22:01    Заглавие: Хиперхидроза ? Отговорете с цитат

Потя се много под мишниците особено когато съм на обществено място. Обаче когато съм вкъщи или на тренировка това не се случва, на тренировка си се потя равномерно. Та въпроса ми е следния: има ли някакво решение по въпроса и мога ли да огранича това потене под мишниците. Четох из разни места, обаче отговорът не е еднозначен, но има и много хора доволни от Одорекс(ако някой го е ползвал). Та ако някой има мнение по въпроса ще съм му много благодарен ако го изкаже.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pa4080
Професор
Професор

Юзър от: 12 Апр 2006
Живее в: София

МнениеПуснато на: Сря Юни 20, 2012 22:33    Заглавие: Отговорете с цитат

Зимата потиш ли се под мишниците по същия начин? Ще се запиташ ли, защо това ти се случва на обществени места? А защо трябва да те притеснява? И ако не може да се промени, нали ще трябва да се справиш с него?
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
nqkoisi
Ученик
Ученик

МнениеПуснато на: Чет Юни 21, 2012 10:19    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, случва се и през зимата. Мислил съм доста по въпроса, но се потя и без да се усещан дори и понякога в семейна обстановка. Немисля,че ще се справя, защото е много неприятно.
Върнете се в началото
metalex
Доцент
Доцент

Юзър от: 01 Окт 2010
Живее в: Ямбол

МнениеПуснато на: Нед Юни 24, 2012 07:13    Заглавие: Отговорете с цитат

Опитай Одорекса

ОДОРЕКС ДЕО е предназначен за блокиране на изпотяването на дланите и подмишниците за срок от 10-14 дни при пациенти с палмарна /на дланите/ и аксиларна /на подмишниците/ хиперхидроза /прекомерно изпотяване/. Изразеното антиперспирантно действие на алуминиевия хлорид е умело съчетано с широкоспектърния антибактериален и антимикотичен ефект на метенамина и омекотяващото въздействие на глицерина, което гарантира бърз и траен контрол на хиперхидрозата и свързаните с нея усложнения.

СЪВЕТ: Три вечери поред напръсквайте измитите длани или подмишници с Одорекс Део, а на сутринта ги изплакнете с вода. Това е достатъчно за следващите две седмици, за които изпотяването ще спре. Не е необходимо да използвате продукта по-често от препоръчаното. Ако усетите, че отново започва изпотяване, напръскайте се еднократно и се наслаждавайте на следващите 10-14 дни!

Важно е да знаете, че не трябва да употребявате Одорекс Део ако имате наранявания по кожата или имате свръхчуствителност към алуминиевите соли!

Свалил съм упътването от нета,но самото лекарство вече втора година го ползвам и аз,и приятелката ми.Наистина спира потенето.В аптеките има Одорекс за крака,има и за под мишници.Струва десетина лева.
Успех!
nqkoisi
Ученик
Ученик

МнениеПуснато на: Нед Юни 24, 2012 11:18    Заглавие: Отговорете с цитат

Преди 3 дена си купих ОДОРЕКС. Напръсках се вечер след като се къпане и на другия ден потене почти нямаше--ЧУДО--.
Върнете се в началото
Милко Георгиев
Академик
Академик

Юзър от: 05 Сеп 2004
Живее в: София

МнениеПуснато на: Сря Юли 18, 2012 10:52    Заглавие: Отговорете с цитат

denil написа:
Повече е на психогенна основа - повярвал си, че ще ти помогне и така става. Всъщност оптимизмът и положителното мислене лекуват по-бързо, отколкото хората с песимистично и отрицателно мислене.

Clapping
и това, да

Кондиционен треньор
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Здраве, Профилактика, Възстановяване от травми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT