Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

Бърз Въглехидрат/Тренировка?!

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Високо-Мазнинно Ниско-Въглехидратно Хранене (ВМ-НВХ)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
NNicholov
Ученик
Ученик

Юзър от: 22 Сеп 2017

МнениеПуснато на: Пет Сеп 22, 2017 09:08    Заглавие: Бърз Въглехидрат/Тренировка?! Отговорете с цитат

Привет на г-н Георгиев и на целият екип на Спайдър Спорт и форума.
Въпроса който искам да задам е свързан с приема на бърз въглехидрат около тренировка. В какво количество да бъде и колко време преди/по време на тренировка/ или след тренировка разглеждал съм статии за Targeted Ketogenic Diet, но те не дават представа, какви трябва да са %-ните пропорции на калориите, а само идеи и препоръки как да продължат храненията след тренировката, при приема на бърз въглехидрат около тренировка. Изключително внимателно съм прочел повечето неща написани във форума относно тренирането и изграждането на сила в секцията.

Друг интересен въпрос който ще задам е свързан с увеличен прием на протеин в рамките на 30% от калориите за деня. Въпроса ми е относно увеличен прием на протеин при поставена цел покачване на активно тегло - във възстановителните дни ли да се вкарва като консумация или в самите дни в които има тренировка. Старая се да се храня по препоръките дадени в http://lichentrenior.com както и от видеата (през 6 часа основно с яйца свинско месо, риба, св. черен дроб, пил. сърца варени, пил. воденички - като карантия на вечерно хранене), които съм изгледал качени във видео секцията на въпросният блог. 177 см - височина 71 кг - телесно тегло в момента. По нястоящем спазвам 70-25-5 като пропорции на макросите в храненията си цялоседмично от малко повече от 15 месеца.

По настоящем поради финансови причини не мога да си позволя услугите на Спайдър спорт като студия за кондиционно трениране и поради тази причина отправям въпроса си тук.

Благодаря искрено за това, че ще отделите внимание на въпросите, които поставям.

Поздрави, Никола.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Високо-Мазнинно Ниско-Въглехидратно Хранене (ВМ-НВХ) Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT