Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

Как по-малко мазнини

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Високо-Мазнинно Ниско-Въглехидратно Хранене (ВМ-НВХ)
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Margi
Асистент
Асистент

Юзър от: 31 Май 2009

МнениеПуснато на: Нед Апр 05, 2020 13:42    Заглавие: Как по-малко мазнини Отговорете с цитат

Здравейте,

Аз пак се опитвам да свалям килограми. Общо взето свалям 5, държа и след 6 месеца пак почвам да свалям. Всмисъл, не качвам отново, просто имам много за сваляне.

Отплеснах се...

Карам по протеиновата формула и трябва да ям около 1500ккал на ден. Около 100г мазнини и 100г протеин. Само че ми е много трудно да ям само 100г мазнини. Месата, които избирам, са ок. Но една салата със зехтин и вече съм с 10-20г отгоре. А да не говорим, ако ям наденица или пък яйца с масло.

Има ли смисъл да се опитам да ограничавам мазнините или като са с 20г повече не е проблем? Питам, защото в различни лекции четох, че даже може да се намалят до минимум, за да използва тялото почти само енергия от масните депа...

Ако имате съвет, споделете Smile

Благодаря!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
stefchoG
Ученик
Ученик

Юзър от: 25 Апр 2020

МнениеПуснато на: Съб Апр 25, 2020 12:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет Margi, аз мисля, че не е нужно да се ограничават повече мазнините. Аз успях да отслабна от нисковъгледихрадната диета, която сработи много бързо при мен. При теб щом номера с протеиновата действа е супер.
Така или иначе и по опаковките съдържанието на мазнини и протеини мисля, че е разписано приблизително, така че не мисля, че е фатално.
imanolov
Ученик
Ученик

Юзър от: 07 Май 2020

МнениеПуснато на: Чет Май 07, 2020 13:42    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей, Margi
Можеш ли да споделиш колко килограма си си поставила за цел да свалиш?
Още нещо, споменала си че си на протеинова формула, но извършваш ли физически упраженения, все пак неизразходваните протеини се превръщат в мазнини. И последен въпрос, каква част от дневното/седмичното ти меню заемат въглехидратите, защото не си ги описала.
Аз ще споделя, че съм на ниско въглехидратана диета (кето диета) вече 6 месеца и съм 7 килограма надолу, макар някой път да изневерявам с някоя бира, на идеята за малко въхлехидрати. А, моето седмично меню е описано подробно тук и съм много доволен - https://www.forlife.bg/keto-dieta#sedmichno-menu
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Високо-Мазнинно Ниско-Въглехидратно Хранене (ВМ-НВХ) Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT