Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

Скейтборд

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Общи теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dimiterpetrov85
Ученик
Ученик

Юзър от: 14 Дек 2020

МнениеПуснато на: Чет Авг 19, 2021 20:07    Заглавие: Скейтборд Отговорете с цитат

Привет банда! Докато си рових в социалните мрежи попаднах на реклама на extreme-bg за скейтбордове. Явно батко Зукърбърг слуша, защото по-рано през седмицата си говорих с малкия точно за това. Покрай олимпиадата в Токио се запали по скейтборд при положение, че 13 годишен може да стане олимпийски шампион. Забелязвам, че и тук този спорт набира популярност и мисля да му взема да се упражнява. Голямо желание има да пробва и защо не. Бихте ли ми споделили мнение за магазина, че не ми е познат.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
peterivanov14
Ученик
Ученик

МнениеПуснато на: Съб Авг 21, 2021 16:59    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз се изненадах много, че на олимпиадата имаше скейтборд. Беше интересно за гледане и сто процента ще набира все повече популярност. Ако се разходиш до Студентски град пред УНСС ще видиш, че са направили много яка площадка за скейт, кънки, тротинетки и винаги е пълно. Можеш да караш и твоя малчуган там да се упражнява. А за запитването за еxtreme-bg аз лично съм си закупувал обувки и неща за трекинг, защото съм запален планинар и мога да споделя, че продават маркови и качествени неща. Виж за скейтбордове не съм запознат, но според мен и те ще са маркови и качествени. Сериозен магазин са!
Върнете се в началото
dimiterpetrov85
Ученик
Ученик

МнениеПуснато на: Нед Авг 22, 2021 09:08    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще ти се доверя и ще взема скейтборд от еxtreme-bg. Така или иначе си бях харесал вече скейт и само чаках мнение за сайта. А за Студентски не знаех, че има подобна площадка. Аз съм от Дружба и се чудех къде ще ходим с малкия но тази, която спомена ни е близко и ще е удобно да ходим там. Благодаря, че я предложи!
Върнете се в началото
ivan21
Ученик
Ученик

Юзър от: 09 Юли 2021

МнениеПуснато на: Чет Авг 26, 2021 11:24    Заглавие: Отговорете с цитат

Привет! Много се изкефих като ти видях коментара. Наистина бразилката въпреки възрастта си ги разби!! Запален съм по скейта от повече от 10 години и много се радвам че го включиха в игрите. А за онлайн магазин за скейт можеш да си харесаш от insomnia online shop мисля че беше. Разполагат с цели комплекти и само с дъски. Учи на упоритост този спорт затова нека кара детето. Само препоръка да дам нека носи каска по възможност и успех !
Върнете се в началото
linkmystica
Ст. асистент
Ст. асистент

Юзър от: 26 Юни 2020

МнениеПуснато на: Нед Окт 17, 2021 18:01    Заглавие: Отговорете с цитат

нямам търпение да започне сезона и да започнем да караме с приятелите ми
Върнете се в началото
hideboom
Студент
Студент

Юзър от: 20 Апр 2021

МнениеПуснато на: Пет Ное 26, 2021 16:52    Заглавие: Отговорете с цитат

Та това вече са тук Топновини , дано само да има повече сняг тази година и по малко корона
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение AIM Адрес
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Общи теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT