Форум SPIDER SPORT

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

Козметика за кожата
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща

Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Общи теми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Аз
Ученик
Ученик

Юзър от: 09 Мар 2005

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 09:02    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам опит и с маските за коса Smile - задължително домашни, нещо не вярвам на готовите. Забърквам жълтък, витамин А,, зехтин, мед, хинин, рициново масло/ не слагам всички тези неща наведнъж, комбинирам когато и каквото имам/. По едно време за около 2 месеца си правех по 2 пъти в седмицата. Косата става невероятно лъскава, жизнена.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Ани Илиева
Ученик
Ученик

Юзър от: 18 Май 2005
Живее в: Варна

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 09:29    Заглавие: Отговорете с цитат

caramele написа:
М дам крема за околоочния контур на Дева е добър. Такава марка е и лосиона който го ползвам сега Wink Уж сме свикнали "българското" да е гадно но се оказва че никак не е така (особено след злополучния ми опит с шампоаните на Ейвън, ох ужас ужас беше Shocked )

Дева имат хубави продукти наистина, макар че и мен ме гони предразсъдъкът, че щом не ми е скъпо, значи няма да е хубаво...
На Ейвън по едно време ползвах антицелулитния им гел и бях доволна. Но това беше отдавна, не спортувах, не ядях свястно и ефектът беше краткотраен.
Последният гел за дупе и краци, който изпробвах, беше на Lineance (въобще съм на вълна френско) и имаше невероятен ефект върху... рецепторите ми. Просто ми ухаеше адски приятно Smile
karolina_kraleva
Ученик
Ученик

Юзър от: 03 Мар 2006
Живее в: Shumen

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 10:28    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз ползвам антицелулитния крем на AVON -за целулит едва ли ще ми помогне ,но кожата става по-хубава
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аз
Ученик
Ученик

Юзър от: 09 Мар 2005

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 10:37    Заглавие: Отговорете с цитат

Някой ползвал ли е ампулите ELANCYL? Някакви отзиви?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mina77
Ученик
Ученик

Юзър от: 13 Юни 2005
Живее в: Варна

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 11:01    Заглавие: Отговорете с цитат

На ELANCYL съм ползвала не ампулите, а гела. Страхотен ефект - заглажда, кожата става копринена, но за съжаление - ефекта е само за месец-два.
Върнете се в началото
jana
Ученик
Ученик

Юзър от: 17 Мар 2006
Живее в: София

МнениеПуснато на: Пет Мар 17, 2006 12:04    Заглавие: Отговорете с цитат

Между другото (оффтопик ама да ви кажа ) съм забелязала че жени които дълго време спортуват аеробика и т.н. са по-сбръчкани от другите - даже бях чела някъде че от подскачането на кожата на лицето и тялото изобщо не им ставало добре и увисвали
Здраейте,отдавна чета във вашия форум,с някой неща съм съгласна с други не,като цяло ми харесва ,но с цялото ми уважение по-гояма глупост от това не бях чувала
Върнете се в началото
caramele
Ученик
Ученик

Юзър от: 15 Юли 2005

МнениеПуснато на: Пет Мар 17, 2006 12:38    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
Здраейте,отдавна чета във вашия форум,с някой неща съм съгласна с други не,като цяло ми харесва ,но с цялото ми уважение по-гояма глупост от това не бях чувала

И аз но никога не е късно да научим нещо ново нали? Wink Можеше да дадеш своите доводи по въпроса но нека да не разваляме темата Smile
Върнете се в началото
Нели
Ученик
Ученик

Юзър от: 23 Дек 2005
Живее в: Несебър

МнениеПуснато на: Пет Мар 17, 2006 12:45    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е глупост, истина е. Но не е резултат от прекомерното подскачане Smile , а от по-малкия процент подкожна мазнина в сравнение с наборките им, които не спортуват. Заради това сред зрелите жени се шири дилемата, според която след определена възраст трябва да избират между хубавото лице и хубавото дупе. Smile
Не знам как стои въпросът спрямо ВМ-НВД. Все пак при този начин на хранене се приемат достатъчно полезни мазнини, който действат добре на кожата. Rolling Eyes
jana
Ученик
Ученик

Юзър от: 17 Мар 2006
Живее в: София

МнениеПуснато на: Пет Мар 17, 2006 14:11    Заглавие: Отговорете с цитат

Да ,темата наистина е чудесна ,няма да я развалям,а и наистина никога не е късно да научиш нещо ново,така е.
Върнете се в началото
Klio
Ученик
Ученик

Юзър от: 18 Яну 2006
Живее в: Германия

МнениеПуснато на: Пет Мар 17, 2006 15:16    Заглавие: Re: Козметика за кожата Отговорете с цитат

Ани Илиева написа:
Препоръчайте ми козметика, ако не за заглаждане на кожата, то поне за замазване на съвестта, че се грижа за красотата си...
Smile

Ани,
Аз съм много доволна от лосиона за стягане за стягане на кожата на Гарние, мисля, 4е серията се казва Body Tonic май и е жълта. Има и един препарат в опаковка на ролково дезодорант4е с анти-целулитен ефект, по-добре действа от лосиона. Аз например използвам в момента първото, комбинирано с масаж с топка за масажиране поне 10 мин на ден.
Върнете се в началото
Nibton
Гост

МнениеПуснато на: Нед Мар 19, 2006 18:16    Заглавие: Отговорете с цитат

Likely so Smile
Върнете се в началото
MAGI
Ученик
Ученик

Юзър от: 28 Дек 2006

МнениеПуснато на: Пет Яну 04, 2008 22:15    Заглавие: Отговорете с цитат

Козметиката за лице си я купувам единствено от козметик професионалист, никога от аптека или супермаркет. Препоръчвам http://www.matisbg.com/ и http://www.bioline-jato.com/ .
Върнете се в началото
Rennie
Студент
Студент

Юзър от: 31 Авг 2005
Живее в: Karlsruhe

МнениеПуснато на: Сря Фев 04, 2009 21:56    Заглавие: Отговорете с цитат

Я да го съжевим малко този форум. Аз съм голяма фенка на мазилцата. Пробвала съм какво ли не, но скъпото си е най-хубаво. Много съм доволна от Биотерм, пробвала съм какво ли не. И Виши стават според мен, като за по-нисък клас козметика. Но съм очарована от един спрей, който скоро си взех на Lierac- Bust Lift. Наистина стяга доста кожата на гърдите, разбира се не прави чудеса, но кожата става много мека, гладка и стегната. А за тяло съм се наточила на лосиона на Диор- J`adore, но още не съм прежалила паричките си.
Въпрос: какво ползвате за кожата около очите? Аз много се чудя какво да си взема и тъй като вече имам 3 такива мазила за околоочният контур (гел, стик, крем) и трите не са оптимални. Може би мострата на Биотерм пак ми допадна, но не съм сигурна дали пък няма по-добро...
Върнете се в началото
Ира
Асистент
Асистент

Юзър от: 18 Юли 2005
Живее в: Свети Влас

МнениеПуснато на: Чет Фев 05, 2009 09:25    Заглавие: Отговорете с цитат

Обичам козметика! Луда съм по нея Smile
Все повече започвам да се ориентирам към натуралната козметика, въпреки че все още не нацяло.
За тяло ми харесват продуктите на Body Shop. От там ми започна любовта и към Shea Butter.
В момента за около очите ползвам на Clarins за първи линии сутрин, а вечер на L`Occitane с Shea butter. Опитвам се да си хидратирам максимално кожата.
Много обичам и термалната вода. Много е освежаващо и действа добре.
brym
Ученик
Ученик

Юзър от: 27 Яну 2009
Живее в: Varna

МнениеПуснато на: Чет Фев 05, 2009 11:19    Заглавие: Отговорете с цитат

За очи съм доволна от кремчето на Ейвън, това двуфазното - Anew Rejuvenate, обачего ползвах около 4 месеца, вече ми омръзна и търся алтернатива.

Наскоро ми попадна тестер на Estee Lauder ( извинявам се ако съм допуснала няколко правописни тук )- тъмно лилаво шише, мазно кремче за под очи, което ми взе акъла. По цял ден си опипвах кожата около очите, не можех да се наситя на усещането- не съм го получавала с друг крем никога преди.
Обаче цената за най-малката опаковка се оказа 180 лв. и се наложи да убедя себе си, че чак такива сериозни бръчки нямам Evil or Very Mad

А иначе за тяло горещо препоръчвам анти-целулитните на Евелин( много прилични като цена), които на целулита може и само да се усмихват, обаче толкова нежна кожа на дупето като след тяхното ползване не съм имала дори и след редовни сесии с бебешкото лавандулово масло на Джонсън.
На Евелин от серията се предлага и много готин серум за бюст- ефектът е копринена кожа, много нежно мирише.
А иначе на Ейвън ваниловите кремове за тяло, душ гелът и спреят приканват да се замозахапете по третираните с тях части от тялото.
Enjoy!
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    homeФорум SPIDER SPORT -> Общи теми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Страница 2 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети

Ако този форум, Милко Георгиев, SPIDER SPORT
са Ви дали полза, то може да направите дарение

©2003-2015 SPIDER SPORT